rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Spór o... spadek po Natalii i Ludwiku

- Zamierzacie kopnąć w kalendarz w najbliższym czasie? - zapyta Kuba (Adam Zdrójkowski) rodziców, kiedy ci pewnego dnia zakomunikują synom, że chcą spisać testament, po czym doda, iż nie miałby nic przeciwko, żeby dostać w spadku... dom.


Reklama


Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) postanowią niespodziewanie wybrać się do notariusza, by sporządzić testament. Synowie Boskich bardzo zainteresują się tym, jak rodzice zamierzają rozdzielić swój majątek...

- Ja chcę dom! - oznajmi Kuba, ale nie spodoba się to ani Tomkowi (Maciej Musiał), ani Kacprowi (Mateusz Pawłowski).

- Każdy by chciał - powie Tomek.

- Skoro dom jest dla Kuby, to ja już nigdy nie koszę trawnika! - oświadczy natomiast Kacper, słusznie przypuszczając, że nie wygra ze starszymi braćmi i będzie musiał obejść się smakiem.

Tomek po chwili zastanowienia zaproponuje Kacprowi, żeby wziął samochód, bo jemu wystarczy... kasa.

- Ja też chcę kasę! - usłyszy w odpowiedzi na swoją ofertę.

Przysłuchującym się kłótni chłopaków Boskim nie będzie miło, że ich synowie skaczą sobie do oczu i walczą o coś, czego przecież jeszcze długo nie dostaną.

- Nasze aniołki... - szepnie Ludwik do Natalii, a do Kuby, Tomka i Kacpra krzyknie:

- Spokój, bo zapiszę wszystko schronisku dla jeży!

Dwa najstarsi bracia w końcu dojdą do porozumienia, bo uznają, że dopóki Kacper nie skończy 18 lat, oni będą jego prawnymi opiekunami i - co za tym idzie - rozporządzanie pieniędzmi, jakie ewentualnie dostałby w spadku, należeć będzie do ich obowiązków.

- Mowy nie ma - zaoponuje Kacperek przerażony myślą, że jego finansowa przyszłość może zależeć od Tomka i Kuby.

Czy Natalii i Ludwikowi uda się definitywnie zakończyć spór synów o spadek po nich? Jakich użyją argumentów, by chłopcy przestali zawracać sobie głowy tym, co odziedziczą?

Na dwa premierowe odcinki 6. serii "rodzinki.pl" TVP2 zaprasza w piątek 1 maja o godzinie 21.05 ("Tradycyjne nowoczesne święta") i 21.35 ("Podejmowanie decyzji").

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje