Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4532
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Sensacyjna zmiana planów: Boscy wrócą dopiero w marcu!

Wbrew wcześniejszym zamierzeniom, gwiazdy i ekipa "rodzinki.pl" nie wrócą na plan 19 maja, a dopiero pod koniec roku. A to oznacza, że 6. serię hitowej produkcji telewizyjna Dwójka wyemituje nie jesienią br., a w marcu 2015 r. Poznaj szczegóły!


Reklama


Tę sensacyjną wiadomość serialowi Boscy w składzie: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski osobiście podali w sobotnim "Pytaniu na śniadanie". Chwilę później do wszystkich mediów w Polsce dotarł komunikat z Centrum Informacji TVP.

Powody osobiste Małgorzaty Kożuchowskiej

"Telewizja Polska zapewnia, że produkcja nie znika z ramówki: na antenę TVP2 serial powróci w marcu przyszłego roku, jednak zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl" rozpoczną się później, niż pierwotnie planowano - czytamy w komunikacie. - Pomimo ogromnych chęci Małgorzaty Kożuchowskiej powody osobiste (odtwórczyni roli Natalii Boskiej) uniemożliwiły jej tak intensywną wielomiesięczną  pracę przy serialu w planowanym wcześniej terminie. Niemniej prace nad szóstym sezonem serialu już trwają, a ekipa i aktorzy na planie pojawią się jeszcze w tym roku".

Trzy pokolenia pod jednym dachem

W komunikacie podano również, że nowa, szósta seria serialu "rodzinka.pl" będzie absolutnie wyjątkowa! Do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie, wróci także Tomek... Boscy staną się prawdziwie włoską rodziną! Trzy pokolenia pod jednym dachem z całą pewnością zapewnią widzom nie lada atrakcje. Dziadkowie zajmą sypialnię rodziców, a babcia, jak to w życiu bywa, spróbuje przejąć władzę nad domownikami. Natalię Boską, propagująca zdrowe odżywianie i ekologię, pozytywnie zaskoczy nową pasja średniego syna, Kuby: stanie się on wielkim ekofanem. Najmłodszy Kacperek przestanie być słodkim maleństwem - wyrośnie z niego prawdziwy urwis. Fanki Maćka Musiała z pewnością ucieszy fakt, że w tym sezonie Tomek Boski rozstanie się ze swoją dziewczyną Magdą.

Trwają prace nad scenariuszami autorstwa Karola Klementewicza i Jakuba Wecsile.  Zdjęcia w reżyserii Patricka Yoki rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje