rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3792
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Policja w domu Boskich!

W piątek 8 września TVP2 wyemituje dwa premierowe odcinki "rodzinki.pl", inaugurując tym samym 11. sezon uwielbianego przez widzów serialu. Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie z Boskimi zakończy się bardzo mocnym uderzeniem...

W finale 1. odcinka 11. serii "rodzinki.pl" mocno pokiereszowany Tomek (Maciej Musiał) zjawi się w domu w towarzystwie zakrwawionego Bola (Daniel Dziorek) i eskortujących ich policjantów. Na widok zakutych w kajdanki chłopaków Ludwik (Tomasz Karolak) aż podskoczy z wrażenia.

Reklama

- Ja tato po dokumenty tylko... - Tomek od razu zacznie się tłumaczyć, ale ojciec nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- Jezus Maria! Co się dzieje? - krzyknie Ludwik.

Jeden z policjantów poinformuje go, że przed domem doszło do bójki z udziałem Tomka i Bola.

- Panowie, ale po co te kajdanki? - zapyta Boski.

Policjant stwierdzi, że... dla spokojności i doda, że choć zatrzymani twierdzą, że się pogodzili, to on uważa, że do całkowitej zgody mają jeszcze długą drogę. Ludwik bardzo się zdenerwuje i tonem nie znoszącym sprzeciwu poleci Tomkowi i jego przyjacielowi usiąść przy stole w kuchni.

- Takie krewkie chłopaki bardziej są, nie? - zażartuje funkcjonariusz.

- Ja nie wiem, to się w ogóle do tej pory nigdy nie zdarzyło. My jesteśmy zwykłą, spokojną, normalną polską rodziną - powie Ludwik i pójdzie do przedpokoju, by wyciągnąć z kieszeni kurtki syna jego dokumenty.

Tymczasem z góry zejdzie ubrana tylko w seksowny lateksowy gorset, pończochy i szpilki Natalia (Małgorzata Kożuchowska), stanie przed mężem i - nie zdając sobie sprawy z tego, co dzieje się za jej plecami - zacznie dość nachalnie adorować Ludwika.

- Powyrywam ci wszystkie włosy z klaty! I podrapię pazurami, a potem zagryzę - warknie zalotnie.

Widząc panikę w oczach Boskiego, odwróci się i zastygnie ze wstydu. Policjanci spojrzą na nią z uznaniem i grzecznie się z nią przywitają, pamiętając, że są przecież w zwykłym, spokojnym, normalnym polskim domu. Jak Natalia wybrnie z niezręcznej sytuacji, w jakiej niechcący postawiła siebie i męża? Jak zareagują na jej niecodzienne zachowanie Tomek i Bolo? Przekonamy się o tym już w piątek 8 września. Na pierwsze odcinki 11. serii "rodzinki.pl" TVP2 zaprasza o godzinie 21.40 i 22.10.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama