Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Pocałunek pod jemiołą

Po kolacji wigilijnej, która w domu Boskich zgromadzi przy świątecznym stole całą rodzinę oraz przyjaciół gospodarzy, Magda (Olga Kalicka) i Tomek (Maciej Musiał) przypadkiem spotkają się pod zawieszoną u sufitu jemiołą... Nie będą świadomi tego, że - zgodnie z przesądem - całowanie się pod jemiołą może mieć ogromne konsekwencje!


- Kumple i kumple. A ja? - z wyrzutem powie Magda, gdy nakryje Tomka na esemesowaniu z Maćkiem (Jan Raubo) spędzającym wigilię ze swoją rodziną i bardzo ubolewającym nad tym, że nie może być razem z przyjaciółmi na kolacji w domu Boskich.

Reklama

Tomek zaskoczy jednak swoją dziewczynę, bo w odpowiedzi na jej pretensje, wręczy jej... prezent. Magda będzie zachwycona tym, co znajdzie wewnątrz eleganckiego pudełeczka, które dostanie od Tomka. Przytuli się do ukochanego i pozwoli się mu pocałować.

- No, powinszować! I to pod jemiołą... - zażartuje na widok całującej się pary przechodzący właśnie obok Marek (Jacek Braciak).

Magda i Tomek nie będą wiedzieli o co mu chodzi, więc Marek wytłumaczy im, że zgodnie z tradycją, jak ktoś całuje się pod jemiołą w wigilię Bożego Narodzenia, to znaczy, że w ciągu roku weźmie ślub.

- Niby przesąd, ale u mnie w domu jemioła nigdy nie zawiśnie - zarzekać się będzie Marek.

- A na Polesiu wierzą, że jak ktoś przeszkadza w całowaniu, to będzie miał cały rok bez seksu - stwierdzi z kolei lekko poirytowana Magda, a spłoszony jej słowami wuj Tomka zostawi ją i jej chłopaka w spokoju.

Kiedy po chwili Magda znów będzie chciała pocałować Tomka, ten ochoczo na to przystanie, ale... odsunie się w bok, by - na wszelki wypadek - nie stać w czasie pocałunku w pobliżu jemioły. Okaże się, że słowa Marka o przesądach związanych z całowaniem się w wigilię pod jemiołą zrobiły na nim piorunujące wrażenie!

- Lepiej dmuchać na zimne - powie, gdy ukochana spojrzy na niego z wyrzutem.

Czy Magda będzie nalegać, by wrócili... pod jemiołę?

Na dwa ostatnie odcinki 5. serii "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza już w piątek 6 grudnia o godzinie 20.45 ("Wigilia") i 21.15 ("Czyżby koniec?").

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje