Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4833
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzinka.pl" - ostatni klaps

Na planie serialu "Rodzinka.pl" po pięćdziesięciu dwóch bardzo pracowitych dniach, padł ostatni klaps.

Finałowe sceny nagrywano w hali Telewizji Polskiej, a udział w nich wzięli Tomasz Karolak oraz jego serialowi synowie. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski oraz najmłodszy, Mateusz Pawłowski wzorowo zagrali synów Natalii i Ludwika, czyli Tomka, Kubę i Kacpra.

Reklama

Ostatni dzień pracy nad serialem był tym bardziej uroczysty, że zbiegł się z 16-stymi urodzinami Macieja Musiała, czyli najstarszego syna Boskich. Oczywiście nie obyło się bez pysznego tortu i głośnego "Sto lat!"

"Rodzinka.pl" to historia nietuzinkowej, szalonej rodzinie Boskich. Natalia i Ludwik są parą po trzydziestce, która poznała się na studiach, ale wciąż patrzą na siebie jak zakochani nastolatkowie. Wraz z trójką rezolutnych dzieci bez trudu mierzą się z nowoczesnością i nie boją poruszać trudnych tematów.

"Pracę na planie wspominam bardzo dobrze, mimo że wiązała się ona z wielkim wysiłkiem i długimi dniami zdjęciowymi - podsumował Tomasz Karolak.

"Gra w serialu z tak świetnym scenariuszem, pełnym zabawnych dialogów była dla mnie prawdziwą przyjemnością".

Aktor ma także nadzieję, że serial spodoba się również widzom. Czy tak będzie, przekonamy się już 2 marca o godzinie 20.45, wraz z emisją premierowego odcinka na TVP 2.

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje