Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Olga Kalicka w każdy taniec wkłada kawałek swojego serca!

Olga Kalicka, czyli Magda z "rodzinki.pl" i Justyna z "M jak miłość", uznawana jest za faworytkę trwającej właśnie 6. edycji show "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami". Ona sama twierdzi, że wcale nie skupia się na tym, czy wygra...

Niemal każdy taniec w wykonaniu Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka potwierdza, że młodziutka aktorka to po prostu urodzona tancerka! Jurorzy "Tańca z gwiazdami" oceniają jej występy wysokimi notami, a widzowie - głosując na nią i Rafała - co tydzień pozwalają im na awans do kolejnego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że Olga sięgnie po Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych!

Reklama

- Nie skupiam się na wygranej, bo to nie ona, lecz taniec, prawda i emocje są tu najważniejsze - twierdzi Olga Kalicka i nie kryje, że stara się w każdy taniec włożyć kawałek swojego serca.

- Świadomość, że widzowie to doceniają, jest dla mnie najwspanialszą nagrodą, jaką mogę dostać - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Olga Kalicka przyznaje, że marzyła o tym, by wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Miała 12 lat, gdy na antenie TVN zadebiutował program, który szybko stał się ulubionym show Polaków. Oglądała każdą edycję z nadzieją, że może kiedyś dostanie szansę na udział w "Tańcu"... Dziś wie już, iż przygotowania do występów na żywo wymagają wysiłku, o jakim wcześniej nie miała zielonego pojęcia.

- Praca z Rafałem potrafi dać w kość! Najtrudniejsze było dla mnie przyzwyczajenie się do butów na obcasie i do zupełnie nienaturalnego ustawienia ciała. Do tego wszystkiego dochodzi zmęczenie. Przyznaję, że pojawiły się ciężkie dni, kiedy nawet uroniłam kilka łez - mówi studentka warszawskiej Akademii Teatralnej.

Olga Kalicka była o krok od zrezygnowania z udziału w show, kiedy podczas nauki walca wiedeńskiego źle postawiła nogę i doznała kontuzji. Na szczęście lekarz orzekł, że może dalej tańczyć.

Dziś jest niemal pewne, że Olga i Rafał wytańczą sobie udział w finale 6. edycji programu i walczyć będą o zwycięstwo. To, z kim zmierzą się w tanecznej bitwie o finał, okaże się już w najbliższy piątek 28 października podczas półfinałowego odcinka (emisja w Telewizji Polsat o godzinie 20.05), w którym Olga Kalicka i Rafał Maserak spotkają się na parkiecie z Misheel Jargalsajkhan i Janem Klimentem oraz Robertem Wabichem i Hanną Żudziewicz.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje