Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5197
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem na parkiecie polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tanecznych kroków uczyć ją będzie... Rafał Maserak!

Olga Kalicka nigdy nie kryła, że taniec jest jej wielką pasją. Młodziutka aktorka ma na swoim koncie role w kilku musicalach (ostatnio można ją było podziwiać na scenie stołecznej Komedii w widowisku "Calliya", w którym tańczyła... na szarfach) i od dawna marzy, by nauczyć się kroków rumby, fokstrota i paso doble.

Reklama

- Uwielbiam tańczyć, więc jest jeden program, propozycję udziału w którym przyjęłabym bez wahania - powiedziała kiedyś w wywiadzie, pytana, czy zdecydowałaby się na występ w którejś z telewizyjnych produkcji typu talent show. 

Dziś wiadomo już, że Olga wystąpi w 6. edycji "Dancing With the Stars", a jej trenerem i partnerem będzie - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - weteran "Tańca z gwiazdami" Rafał Maserak, który uczył już tańczyć 16 (!) gwiazd, a dwie z nich - Annę Muchę i Julię Kamińską - doprowadził do zwycięstwa (obie sięgnęły po Kryształową Kulę - Ania wygrała dziesiątą edycję show TVN, Julia - jedenastą).

Wśród uczennic Rafała były też m.in. Katarzyna Zielińska, Anna Cieślak, Elżbieta Romanowska, Joanna MoroMałgorzata Foremniak. Olga Kalicka to jego siedemnasta partnerka w "Tańcu z gwiazdami" - najmłodsza, z jaką do tej pory stawał do walki o wygraną w najpopularniejszym w Polsce telewizyjnym show.

Olga Kalicka przyznaje, że kiedy tańczy, czuje się szczęśliwa.

- Taniec uwalnia emocje i pozwala się uspokoić - mówi 22-letnia studentka Akademii Teatralnej i dodaje, że największą radość sprawia jej udział w spektaklach teatralnych, w których może wykazać się, oprócz gry aktorskiej, także umiejętnością tańca.

Olga Kalicka, choć na scenie już wiele rady udowodniła, że potrafi fantastycznie poruszać się w rytm muzyki, nie miała dotąd do czynienia z tańcem towarzyskim. Aktorka ma nadzieję, że dzięki udziałowi w programie "Dancing With the Stars" pozna tajniki wszystkich tańców, z zamiarem nauczenia się których nosi się już od dawna.

Nie boi się morderczych treningów z Rafałem Maserakiem, choć wie, że aby zostać mistrzynią, będzie musiała naprawdę ostro ćwiczyć pod jego okiem i w jego ramionach.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje