Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4794
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Niezapomniana Marcysia zaprzyjaźni się z... Boskimi

W dwóch czekających na premierę odcinkach 5. serii "rodzinki.pl" pojawi się w gościnnym epizodzie niezapomniana Marcysia ze "Złotopolskich" - Magdalena Stużyńska. Będziemy mieli tym razem okazję zobaczyć ją w roli Violi - matki przyjaciela Kacperka (Mateusz Pawłowski), Antka (Witek Sosulski).Reklama


O tym, jak trudna jest opieka nad kilkuletnimi chłopcami ani Ludwika Boskiego (Tomasz Karolak), ani jego nowej znajomej Violi (Magdalena Stużyńska) nie trzeba przekonywać.

Oboje doskonale wiedzą, że wychowywanie synów, by wyrośli na porządnych ludzi i prawdziwych facetów, to po prostu ciężka i niekończąca się... praca, ale każde z nich inaczej widzieć będzie rolę rodzica. Ludwik podchodzi do swoich synów z wielkim dystansem, Viola natomiast - co sama przyzna z rozmowie z Boskim - za bardzo trzęsie się nad Antkiem.

- Nie wygląda na jakiegoś rozpieszczonego - powie Ludwik Violi, gdy ta, podczas jednej z wizyt w domu Boskich, zwierzy mu się, że wszystko robi za syna.

- Jest taki niezorganizowany, nawet nie wie, co jest zadane - skarżyć się będzie troskliwa i nazbyt opiekuńcza mama Antka.

- A siostra taka poukładana, punktualna, obowiązkowa... - dorzuci Viola, ale szybko dostrzeże, że Ludwik w ogóle jej nie rozumie.

Z tego, że jednak znacznie trudniej jest wychowywać trzech chłopaków niż opiekować się jednym synem, Viola zda sobie sprawę podczas przyjęcia, na jakie zostanie zaproszona przez Boskich.

Mama Antka na własne oczy zobaczy, ile pracy Natalia (Małgorzata Kożuchowska) musi włożyć choćby w to, by przygotować zwykły posiłek...

- Macie przerób! Pół Warszawy żywicie - powie, kiedy okaże się, że chłopcy i ich przyjaciele zjedli wszystko, co Natalia zrobiła na obiad.

- Nie mamy co jeść, ale mamy szampana - Ludwik nie straci rezonu i będzie chciał usprawiedliwić Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

- Jak ja bym tak ojcu swojemu zjadł, to by mnie wyklął - stwierdzi jednak po chwili, a Viola zrozumie, że w porównaniu z Boskimi jest wielką szczęściarą, że ma tylko jednego syna.

Magdalenę Stużyńską, która ogromną popularność zdobyła dzięki roli Marcysi w "Złotopolskich", zobaczymy w "rodzince.pl" w dwóch odcinkach uwielbianego przez widzów serialu Dwójki: "Podróż" i "Niebezpieczne sporty". Zostaną one wyemitowane w piątek 15 listopada.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | seriale | Magdalena Stużyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje