Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5020
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Nie ma kobiet niezastąpionych...

Wieść o rozstaniu Tomka Boskiego (Maciej Musiał) z Magdą (Olga Kalicka) lotem błyskawicy rozniesie się wśród znajomych chłopaka. Także jego rodzice dowiedzą się, że raczej już nigdy nie zobaczą Magdy w swoim domu... - Nie ma kobiet niezastąpionych - powie Tomek ojcu, gdy ten będzie chciał go pocieszyć.


Reklama

Rozstanie syna z ukochaną bardzo zmartwi Natalię (Małgorzata Kożuchowska). Troskliwa mama poprosi Ludwika (Tomasz Karolak), by szczerze porozmawiał z synem i przekonał go, że zawsze może liczyć na rodziców.

- To silny chłopak. Podniesie się. Ma to po mnie - powie Ludwik, chcąc wymigać się od trudnej rozmowy z Tomkiem, ale Natalia nie da za wygraną.

Ludwik, podczas przyjacielskiej pogawędki z Tomkiem, szybko zorientuje się, że chłopak nie przejął się rozstaniem z Magdą tak bardzo jak Natalia i on. Mało tego - dotrze do niego, iż spora liczba koleżanek jego syna jest gotowa zastąpić Magdę u jego boku i to... natychmiast!

Zerwanie Tomka i Magdy stanie się w domu Boskich tematem numer 1. Kuba (Adam Zdrójkowski) będzie bardzo współczuł bratu, że w sobotni wieczór musi siedzieć przed telewizorem sam jak palec.

- Wypadłeś z obiegu, musisz zaczynać wszystko od nowa - powie Kuba, ale mina mu zrzednie, gdy okaże się, iż Tomek właśnie wybiera się na imprezę organizowaną przez trzy bardzo atrakcyjne dziewczyny, więc z całą pewnością nie będzie w weekend samotny!

Tylko jedna osoba odetchnie z ulgą na wieść, że Magda już nie będzie wpadać z wizytami do domu na ulicy Pokrętnej - Kacper (Mateusz Pawłowski). Najmłodszy z Boskich wręcz ucieszy się, że nie spotka więcej byłej ukochanej brata.

- Fajna była. Pożyczyła mi raz pięć dych. Teraz nie muszę oddawać - wyzna z rozbrajającą szczerością Kacperek.

Na dwa premierowe odcinki 6. serii "rodzinki.pl" - niemal w całości poświęcone miłosnym zawirowaniom w życiu Tomka, Kuby i Kapra Boskich - TVP2 zaprasza już dziś o godzinie 21.05 (odcinek pt. "Ból rozstania") i 21.35 ("Miłosne manewry").

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje