Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5020
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Nagrywa płytę dla... dzieci!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nagrywa płytę! Aktorka nie ma jednak zamiaru podbijać polskiego rynku muzycznego i szturmem zdobywać listy przebojów. Album, nad którym właśnie pracuje, przeznaczony będzie bowiem dla... dzieci!


Reklama


Małgorzata Kożuchowska nigdy nie ukrywała, że śpiewanie sprawia jej ogromną przyjemność. O tym, że aktorka dysponuje naprawdę świetnym głosem, mogliśmy przekonać się już wiele razy słuchając jej podczas składankowych koncertów okolicznościowych, do udziału w których była zapraszana. Małgorzata zaśpiewała m.in. na jednej z gal "Viva! Najpiękniejsi", na uroczystości "Nasza niepodległa" oraz podczas obchodów 10-lecia serialu "M jak miłość" i imprezy Farouk Hair Show.

Gwiazda "rodzinki.pl" ma też na swoim koncie płytę! W 2006 roku razem z zespołem Futro nagrała mini-album "Kożuchowska w futrze", który co prawda nie znalazł się na listach płytowych bestsellerów, ale został zauważony przez krytyków, którzy uznali aktorkę za interesującą i dobrze rokującą wokalistkę. Płyta zawierała pięć piosenek z tekstami autorstwa Małgorzaty Kożuchowskiej i muzyką Wojciecha Appela i Konrada Kucza.

Osiem lat po premierze krążka "Kożuchowska w futrze" Małgosia znów weszła do studia. 14 stycznia nagrała pierwsze piosenki na nową płytę, o czym osobiście poinformowała fanów zamieszczając na swej tablicy na jednym z portali społecznościowych zdjęcie ze studia...

- Dzisiaj nagrałam dwie piosenki na płytę dla dzieci. Jak będzie gotowa, dam znać - podpisała fotografię, na której stoi przed mikrofonem w słuchawkach na uszach.

Nie wszyscy wiedzą, że śpiewanie dla dzieciaków nie jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej niczym nowym! Aktorka pięć lat temu wzięła udział w nagraniu audiobooka z kołysankami dla najmłodszych, a wykonaniem tytułowej piosenki z albumu "Zaczarowana Katarynka" przyćmiła wokalistki tej miary, co Irena Santor, Lora Szafran czy Sława Przybylska, które również znalazły się wśród gwiazd zaproszonych do nagrania kołysanek.

Nowy album z piosenkami dla dzieci, na którym zabrzmi piękny głos Małgorzaty Kożuchowskiej, ukaże się na rynku najprawdopodobniej wiosną.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje