Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4617
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Michał Grudziński rozpieszcza wnuki... swoich sąsiadów

Michał Grudziński, czyli Zenon z "rodzinki.pl", przyznaje, że choć ma troje dorosłych już dzieci, dziadkiem jest tylko w serialu. - Synowie i córka jakoś nie śpieszą się, żeby sprezentować mi wnuka - żartuje.


Reklama


"Dziadkowie kontratakują" - taki tytuł nosi 1. odcinek 6. serii "rodzinki.pl", która po rocznej przerwie wraca na antenę Dwójki już w najbliższy piątek o godzinie 21.05. Dziadkowie Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski) staną się w tym sezonie uwielbianego przez widzów serialu pełnoprawnymi członkami rodziny Boskich. Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) nie tylko zamieszkają w domu Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), ale też z impetem wkroczą w życie wszystkich mieszkańców willi przy ulicy Pokrętnej.

Wcielający się w Zenona Michał Grudziński nie kryje, że choć na plan "rodzinki.pl" musi dojeżdżać z Poznania, robi to z ogromną przyjemnością, bo uwielbia spotkania ze swymi serialowymi wnukami.

- Mam 71 lat, ale wciąż najbardziej zaskakujące dla mnie samego jest to, że gram już dziadków - żartuje Michał Grudziński, dodając, że prywatnie wciąż nie jest dziadkiem, a jedynymi wnukami, z jakimi ma do czynienia na co dzień, są wnuki jego sąsiadów, które uwielbia... rozpieszczać.

- Zenon to pantoflarz, choć nie do końca się do tego przyznaje, smakosz i po prostu uwielbiający swe wnuki dziadek - charakteryzuje graną przez siebie postać Michał Grudziński, a pytany, którego z serialowych wnuków darzy szczególnymi względami, bez wahania mówi, że najmłodszego z Boskich, czyli Kacperka.

Michał Grudziński zawsze podkreśla w wywiadach, że jego największą dumą są dzieci - córka i dwaj synowie, którzy prowadzą w Poznaniu własną restaurację - najbardziej znany w Wielkopolsce i najczęściej odwiedzany przez poznanian lokal serwujący... kebaby.

- Jestem częstym gościem w restauracji Wojtka i Maćka, mam do niej z Teatru Nowego zaledwie kilka kroków. Może kiedyś będziemy mieć większy lokal, w którym znajdzie się miejsce na małą scenę... Synowie zajmą się żywieniem, a ja będę występował - mówi aktor, dodając, że to jedno z jego największych marzeń.

Przypominamy, że emisję 6. serii "rodzinki.pl" Dwójka rozpocznie już 6 marca. Najpierw wyemitowany zostanie odcinek "Dziadkowie kontratakują" (godzina 21.05), później "Powrót" (godzina 21.35).

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje