Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5020
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Męskie rozmowy o... seksie

O tym, że Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski) już dawno przestali być małymi chłopcami kurczowo trzymającymi się spódnicy mamy, Ludwik Boski (Tomasz Karolak) przekonuje się niemal na każdym kroku. To nie Natalia (Małgorzata Kożuchowska) jest przecież od pewnego czasu najważniejszą kobietą w życiu jego synów!Reklama

Ludwik Boski z zainteresowaniem obserwuje, jak jego synowie - Tomek i Kuba - powoli stają się dorosłymi facetami. Cieszy się, że obaj mają dziewczyny i są u ich boku szczęśliwi. Co prawda nie zawsze podoba mu się, jak chłopcy traktują swoje sympatie, ale stara się nie ingerować w ich życie uczuciowe. Pewnego wieczoru jednak nie będzie umiał powstrzymać się przed wtrąceniem swoich trzech groszy do rozmowy synów o... uczuciach.

- Zakochałeś się kiedyś tak aż za bardzo? Jak to było z Magdą?- usłyszy pytanie, jakim Kuba rozpocznie bardzo poważną rozmowę ze starszym bratem.

- Ciągle o niej myślałem, jeść mi się nie chciało... Tylko pić - padnie odpowiedź, a Ludwik -  zaciekawiony, jak rozwinie się dyskusja chłopaków - postanowi do niej dołączyć.

- O czym gadacie? - zagai.

- O zakochaniu - odpowie mu krótko Kuba, ale Ludwik będzie drążył dalej.

- I jakie macie wnioski? - zapyta.

- Na początku totalna masakra! Obsesja... Później stopniowo relacja się rozwija i jest coś więcej niż tylko fizyczny pociąg - powie Tomek, a Ludwikowi trudno będzie nie zgodzić się z najstarszym synem.

Rozmowa o dziewczynach synów - Magdzie (Olga Kalicka) i Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) - stanie się dla Boskiego doskonałym pretekstem do... wspomnień. Ludwik przyzna, że kiedyś z powodu szaleńczej miłości do Natalii, o mały włos nie zawalił studiów.

- Dopiero co się poznaliśmy, a cały czas chcieliśmy być ze sobą... Non stop! Była sesja, a ja nic nie robiłem, myślałem tylko o Natalii - rozpocznie swoją opowieść, ale kiedy Kuba zapyta, czy naprawdę był tak bardzo zakochany, że zapominał o całym świecie, nagle zmieni ton...

- Zakochany? To był instynkt! Widzieliśmy się codziennie i zamiast się uczyć, to nie wychodziliśmy z łóżka! Oj była seksowna wasza matka... - zaskoczy synów szczerością.

Chłopcy jednak nie będą chcieli słuchać zwierzeń ojca na temat seksu, jaki w młodości uprawiał z ich mamą i po prostu wyjdą z kuchni, zostawiając Ludwika sam na sam z jego wspomnieniami. 

- A wy myślicie, że skąd się wzięliście? Z kapusty? - zdąży jeszcze zapytać chłopaków, ale ci pozostawią to pytanie bez odpowiedzi.

Na dwa premierowe odcinki "rodzinki.pl", w których sporo będzie mowy o uczuciach, Dwójka zaprasza w piątek 22 listopada o godzinie 20.45 ("Pasje") i 21.15 ("Rodzinna manipulacja").


 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje