Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4530
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Marzenia o wiejskiej sielance

Natalia i Ludwik Boscy (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) bardzo się zdziwią, kiedy Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) poinformują ich, że zamierzają kupić... dom na wsi i uciec z zatłoczonej Warszawy na zawsze. - Trzeba jeszcze życia zażyć, wrócić do natury - oznajmi im pewnego dnia mama Natalii.

Pomysł, by Janina i Zenon zamieszkali na wsi, bardzo spodoba się zwłaszcza Ludwikowi.

- Inne życie! Wieś to jest wieś, co tu dużo mówić - powie, kiedy dowie się, że rodzice jego żony rozpoczęli już poszukiwania wymarzonego domu poza miastem.

Reklama

Z perspektywy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu ucieszą się też Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski), którzy zapewnią dziadków, że jeśli ci rzeczywiście zamieszkają na wsi, będą ich bardzo często odwiedzać.

Zwłaszcza że Janina podzieli się z nimi swoimi wyobrażeniami o wiejskiej sielance, które przedstawiać się będą naprawdę interesująco.

- Będzie można łowić ryby, kury trzymać, chodzić na grzyby, kajakiem jeździć albo i motorówką... - rozmarzy się babcia chłopców.

- Będziecie mieć konie? - od razu zapyta Kuba, dodając, że dziadkowie powinni też pomyśleć o wybudowaniu przydomowego... basenu.

- Chcecie kupić motorówkę? - dopytywać się będzie Tomek, ale Janina szybko ostudzi jego entuzjazm.

Okaże się, że dziadkowie Boskich - choć naprawdę marzą o ucieczce z miasta - wcale nie chcieliby zamieszkać w ogromnej posiadłości w lesie czy nad jeziorem, ale w maleńkim domku...

- Szukamy czegoś małego, bo po co nam w tym wieku nowe kłopoty. W sumie taką kurę czy konia też trzeba oporządzić, a na starość człowiek już nie jest taki hop siup - powie Janina.

- Chcę świętego spokoju i pod gruszką leżeć! - dorzuci Zenon, a Kuba i Tomek od razu stracą zainteresowanie planami dziadków.

Jak zakończy się rodzinna dyskusja o urokach życia na łonie natury i posiadaniu domu na wsi? Przekonamy się już w najbliższy piątek. Na dwa kolejne premierowe odcinki "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza 29 listopada o godzinie 20.45 ("Kryzys") i 21.15 ("Używki są dla mądrych").

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje