Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!


Reklama


Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które chętnie mówią w wywiadach o swojej pracy, ale bardzo rzadko opowiadają o sprawach osobistych i nie dzielą się z dziennikarzami szczegółami ze swego życia prywatnego. Nic dziwnego, że wieść, iż niemal w ostatniej chwili przed planowanym wyjazdem do Kanady i USA aktorka odwołała swój udział w tournée po Ameryce ze spektaklem "Kotka na gorącym blaszanym dachu", wywołał lawinę plotek o stanie zdrowia serialowej Natalii Boskiej z "rodzinki.pl".

Małgorzacie Kożuchowskiej, która swą rezygnację z wyjazdu poparła zwolnieniem lekarskim dostarczonym w ubiegłym tygodniu dyrektorowi Teatru Narodowego, nic poważnego jednak nie dolega, co udowodniła podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych, jaka odbyła się w poniedziałkowy wieczór! Aktorka z uśmiechem pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie i sprawiała wrażenie bardzo szczęśliwej i radosnej...

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Małgorzata Kożuchowska jest w drugim miesiącu ciąży i właśnie to spowodowało, że zamiast lecieć do Ameryki, zdecydowała się zostać w Warszawie. Aktorka nigdy nie kryła, że marzy o tym, by móc cieszyć się macierzyństwem, ale teraz, gdy informacja o jej błogosławionym stanie lotem błyskawicy obiega stołeczne salony, nie komentuje doniesień prasowych na ten temat.

Małgorzata Kożuchowska, którą w roli Margaret w "Kotce ma gorącym blaszanym dachu" zastąpi podczas amerykańskiego tournée Edyta Olszówka, czyli Pola z "Przepisu na życie", nie zamierza na razie rezygnować z pracy. Jak w rozmowie z jednym z dzienników zapewniła menadżerka aktorki Gabriela Piekarniak, już w kwietniu Małgosia zamierza wrócić na plan kolejnej serii "rodzinki.pl", będzie też wciąż grała w spektaklach Teatru Narodowego i w serialu "Prawo Agaty", w którym wciela się w prokurator Marię Okońską.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje