Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4744
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wybrała dwa imiona dla swego synka!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", i jej mąż Bartłomiej Wróblewski zdecydowali, że ich synek, który przyszedł na świat tydzień temu, dostanie na chrzcie dwa imiona - Jan Franciszek.


Reklama


Małgorzata Kożuchowska nie kryje, że od kilku dni jest najszczęśliwszą osobą na świecie. Aktorka, która właśnie została mamą, najbliższe tygodnie spędzi w domu w gronie najbliższych...

- Wszędzie dobrze, ale w domu - wiadomo - najlepiej! - napisała na swojej oficjalnej stronie na portalu społecznościowym tuż po opuszczeniu szpitala, w którym urodziła swe długo wyczekiwane dziecko.

- Odpoczywam, nabieram sił, choć jednocześnie... jestem też trochę zajęta - dodała.

Jak udało się ustalić jednemu z tabloidów, aktorka i jej mąż wybrali już imię dla swojego synka. Zdecydowali, że chłopiec dostanie na chrzcie dwa imiona - Jan (na cześć papieża Jana Pawła II) i Franciszek (na cześć papieża Franciszka).

Jan Franciszek urodził się tydzień temu w warszawskim Szpitalu im. Świętej Rodziny. Szczęśliwa mama - co sama ogłosiła na Facebooku - otoczona tam była wspaniałą i fachową opieką. Lekarzom, pielęgniarkom i położnym podziękowała za wielkie wsparcie i troskę, a znajomym i fanom - za ogrom dowodów sympatii.

- I za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię! - napisała na swej tablicy.

Wśród osób, które Małgorzacie Kożuchowskiej pogratulowały synka, nie mogło oczywiście zabraknąć jej serialowych synów - Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego i Mateusza Pawłowskiego. Tomek, Kuba i Kacper Boscy z "rodzinki.pl" nie mogą się już doczekać spotkania z Małgosią na planie kolejnej serii uwielbianego przez widzów Dwójki serialu. Aktorka potwierdziła oficjalnie, że do pracy wróci jeszcze w tym roku.

- Najbliższe tygodnie spędzę w gronie najbliższych, ale już pod koniec roku wracam na plan "rodzinki.pl" - czytamy na jej profilu.

 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje