rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3944
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wróci na plan już na początku grudnia!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" i prokurator Maria Okońska z "Prawa Agaty", lada moment zostanie mamą, a już na początku grudnia - to świetna wiadomość dla fanów zwariowanej rodzinki Boskich - wróci na plan uwielbianego przez widzów Dwójki serialu!


Od chwili, gdy wyszło na jaw, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się upragnionego dziecka, tabloidy prześcigają się w spekulacjach na temat tego, kiedy dokładnie zostanie mamą i czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Reklama

Aktorka konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy na temat swojego stanu, a o tym, że jest teraz w bardzo ważnym i szczęśliwym dla siebie momencie życia, powiedziała tylko raz - podczas tegorocznego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (była gospodynią Gali Jubileuszowej zorganizowanej z okazji 25. rocznicy  pierwszych w Polsce wolnych wyborów do Sejmu i Senatu).

Z powodu ciąży serialowej Natalii Boskiej zdjęcia do 6. serii "rodzinki.pl" - zaplanowane początkowo na lato tego roku - zostały przełożone na grudzień, gdy Małgorzata Kożuchowska będzie już mamą. Aktorka nie zaszyła się jednak w domu i nie zrezygnowała całkowicie z pracy. Grała w "Prawie Agaty", brała udział w zdjęciach do reklam jednej z sieci telefonii komórkowej, uczestniczyła w kilku akcjach charytatywnych...

Teraz, kiedy dzień narodzin jej dziecka zbliża się wielkimi krokami, Małgorzata Kożuchowska odpoczywa i przygotowuje się do najważniejszej w jej życiu roli - do roli mamy!

Małgorzata Kożuchowska wiele razy mówiła w wywiadach, że poznanie smaku macierzyństwa jest jednym z jej największych marzeń. Kiedy 6 lat temu przed ołtarzem składała małżeńską przysięgę Bartkowi Wróblewskiemu, miała nadzieję, że ich rodzina szybko się powiększy, a dom, jaki stworzą, będzie taki, o jakim zawsze marzyła i w jakim sama się wychowała - pełen ciepła, miłości i... dzieci.

Lada moment marzenia aktorki się spełnią, a ona sama - już jako mama - wróci na plan "rodzinki.pl" do swoich trzech serialowych synów.

 

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje