Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wraca szczęśliwa

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od narodzin synka gwiazda "rodzinki.pl" opowiedziała o swojej nowej roli i zmianach, jakie zaszły w jej życiu.


Reklama

Nie jest łatwo być zapracowanym rodzicem, ale obowiązki wzywają i Małgorzata Kożuchowska stopniowo wraca do gry. Mama ponad dwumiesięcznego Jana Franciszka 8 grudnia poprowadziła Koncert Kolęd w Pałacu Prezydenckim.

W rozmowie z Marzeną Rogalską aktorka tryskała dobrym humorem i zdradziła, jak się czuje w nowej roli.

- Wszyscy powtarzali mi, że w "rodzince.pl" przeszłam prawdziwy poligon i nic nie powinno mnie już zdziwić, ale macierzyństwo to zupełnie coś innego - zwierzyła się gwiazda.

- Każdy dzień przynosi zaskoczenie. To odkrywanie nowych rzeczy i ogromny sprawdzian dla mnie. Wiedziałam, że jestem niecierpliwa. Macierzyństwo to próba cierpliwości i pokory. Jestem dla kogoś w 100 procentach. To lekcja rezygnacji ze swojego ego. Jestem szczęśliwa - dodała z przejęciem.

Kożuchowska przyznała też, że trochę obawia się powrotu na plan "rodzinki. pl", ale bardzo tęskni za swoimi serialowymi urwisami. - Z jednej strony lubię tam pracować, lubię tę atmosferę na planie "rodzinki. pl". Lubię swoich trzech synów i męża, który mnie rozśmiesza do łez. Ale teraz będę musiała dzielić bycie mamą w domu i na planie. To przeżycie będzie interesujące, mam tremę - zdradziła.

Na osłodę tęsknoty

 Młodzi Boscy nie mogli się doczekać powrotu serialowej Natalii i wysyłali jej wiadomości ze zdjęciami, zanim pojawiła się w studiu filmowym. Na szczęście jeszcze przed świętami Małgorzata Kożuchowska dołączyła do ekipy serialu. Zdjęcia ruszyły pełną parą.

 nex

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje