Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska pokazała brzuszek!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", nie potwierdziła dotąd oficjalnie, że spodziewa się dziecka. W niedzielę wieczorem powiedziała jednak - stojąc na scenie amfiteatru w Opolu - że jest aktualnie w bardzo ważnym i szczęśliwym dla niej momencie życia!

Małgorzata Kożuchowska była gospodynią Gali Jubileuszowej 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2014 zorganizowanej z okazji 25. rocznicy pierwszych w Polsce wolnych wyborów do Sejmu i Senatu.

Reklama

- Debiutuję w Opolu w bardzo ważnym i szczęśliwym dla mnie momencie - powiedziała witając się z widzami zgromadzonymi w amfiteatrze i przed telewizorami, dając tym samym do zrozumienia, że w jej życiu dzieje się właśnie coś naprawdę wspaniałego.

Aktorka i partnerujący jej Adam Woronowicz poprowadzili koncert "25 lat Wolność - kocham i rozumiem!" z ogromnym wdziękiem, a każde ich pojawienie się na scenie publiczność kwitowała gromkimi brawami. Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w dwóch kreacjach dyskretnie maskujących jej ciążowy brzuszek, ale wcale nie starała się ukrywać swojego stanu.

Serialowa Natalia Boska z "rodzinki.pl" urodzi swe pierwsze i długo wyczekiwane dziecko za niespełna pół roku. Nie zamierza jednak spędzić najbliższych miesięcy w domu. Tuż przed przyjazdem do Opola pojawiła się na Gali Dyplomowej studentów Katedry Mody warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, podczas której oceniała prace przyszłych kreatorów, wkrótce wróci na plan "Prawa Agaty", w którym gra prokurator Marię Okońską.

Wszyscy, którzy widzieli Małgorzatę Kożuchowską na gali ASP oraz na scenie i za kulisami opolskiego amfiteatru, potwierdzają, że aktorka wygląda ślicznie i sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej, a ciąża po prostu jej służy...

Zobaczcie sami - w naszej galerii znajdziecie zdjęcia aktorki wykonane w niedzielę w Opolu!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje