Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska ma przed sobą rok pełen wyzwań

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z niecierpliwością czeka na to, co przyniosą jej nadchodzące miesiące. Ma nadzieję, że 2019 rok będzie dla niej bardzo szczęśliwy i obfity we wspaniałe wyzwania.

Małgorzata Kożuchowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej kochanych przez widzów polskich aktorek. Od 25 lat (właśnie tyle minęło w tym roku od chwili, gdy ukończyła studia w warszawskiej szkole teatralnej) niemal bez przerwy pracuje na swój sukces i wierzy, że los sprzyjać jej będzie przez kolejne ćwierć wieku. Wszystko wskazuje na to, że rok 2019 będzie dla niej bardzo ciekawy i bardzo... pracowity.

Reklama

Na początku grudnia Małgorzata Kożuchowska rozstała się - po wielu latach współpracy - ze swą menadżerką do spraw public relations Gabrielą Piekarniak i zdecydowała się powierzyć swe zawodowe sprawy agencji marketingowej, którą półtora roku temu założyli... Anna i Robert Lewandowscy. Teraz to właśnie zatrudniani przez najlepszego polskiego piłkarza i jego żonę fachowcy dbać będą o wizerunek aktorki i zdobywać dla niej lukratywne kontrakty reklamowe.

Także w grudniu szefowie TVN ogłosili, że Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w nowym serialu sensacyjnym, którego emisja zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku. Fabuła serialu trzymana jest na razie w największej tajemnicy, ale wiadomo, że postać, jaką wykreuje w niej Małgorzata, w niczym nie będzie przypominać tych, które zagrała w swej dotychczasowej karierze.

W 2019 roku na ekrany kin wejdzie też nowy film z udziałem serialowej Natalii Boskiej z "rodzinki.pl". Po wielkim sukcesie "Plag Breslau" Patryka Vegi, w którym Małgorzata Kożuchowska pokazała się od zupełnie nieznanej dotąd strony, kolejny reżyser - Michał Węgrzyn - postanowił zaprosić ją do współpracy. W biograficznym filmie "Proceder" opowiadającym o zmarłym w tragicznych okolicznościach raperze Tomaszu Chadzie gwiazda "Drugiej szansy" wcieli się w ukochaną głównego bohatera.

- Propozycja udziału w filmie "Proceder" przyszła po "Plagach Breslau". Liczę na to, że ten odważny ruch, który wykonałam razem z Patrykiem Vegą, zainspiruje innych reżyserów, by przestali patrzeć na mnie jak na aktorkę, która boi się opuścić strefę komfortu - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w swym ostatnim wywiadzie.

Niewykluczone, że w 2019 roku niezapomniana Hanka Mostowiak z "M jak miłość" wróci też na scenę Teatru Narodowego, w którym grała przed urodzeniem syna. Jan Englert - wbrew temu, co sugerowały serwisy plotkarskie, jakoby nie zamierzał ponownie zatrudniać Małgorzaty Kożuchowskiej - zadzwonił niedawno do aktorki i zapewnił ją, że jej miejsce w zespole wciąż na nią czeka...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje