Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest - według najnowszego rankingu magazynu "Forbes" - najcenniejszą polską aktorką. Spośród wszystkich znanych z seriali gwiazd to właśnie ona liczyć może na najwyższe honoraria za udział w kampaniach reklamowych...

Z opublikowanego właśnie przez "Forbes'a" rankingu najcenniejszych polskich gwiazd wynika, że ze wszystkich znanych z seriali i filmów aktorek największą wartość dla reklamodawców ma Małgorzata Kożuchowska. Odtwórczyni roli Natalii Boskiej w "rodzince.pl" stanęła na podium tuż za dwiema dziennikarkami - Martyną Wojciechowską i Dorotą Wellman.

Reklama

W pierwszej dziesiątce najcenniejszych gwiazd znajdują się nazwiska zaledwie trzech aktorek. Małgorzacie Kożuchowskiej depczą po piętach Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" (4. miejsce), i Maja Ostaszewska, czyli Anna Leśniewska z "Diagnozy" (6. miejsce). Na liście 25 najcenniejszych gwiazd są też nazwiska Katarzyny Zielińskiej (13. miejsce), Beaty Tyszkiewicz (21. miejsce) i Bożeny Dykiel (24. miejsce). Ze wszystkich polskich aktorów najcenniejszy jest natomiast Marcin Dorociński, czyli Piotr Grodecki z "Paktu", zamykający pierwszą dziesiątkę zestawienia.

Znalezienie się w zestawieniu "Forbes'a" to dla gwiazdy dowód na to, że jest znana i ceniona, że widzowie szanują jej osiągnięcia i ufają jej osądom. Wartości marketingowej gwiazd nie wyznacza się jedynie na podstawie liczby polubień na Facebooku, liczby wywiadów udzielonych kolorowym czasopismom i plotek na portalach. Najważniejsze jest, co o gwieździe myśli przeciętny Polak - czy ludzie kojarzą daną gwiazdę z jej dorobkiem zawodowym, czy darzą ją sympatią i uważają za wiarygodną, czy poświęcają jej swoją uwagę i traktują jak autorytet.

Małgorzata Kożuchowska od lat cieszy się wielką popularnością, a w dodatku - jak wynika z badań przeprowadzonych przez dom mediowy MediaCom na zlecenie "Forbes'a" - kojarzy się większości podziwiających ją w serialowych rolach telewidzom z wartościami rodzinnymi i życiem w zgodzie z Dekalogiem. Aktorka otwarcie deklaruje przecież swą wiarę w Boga, nie kryje też, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a najpiękniejszą rolą, jaką dostała od losu, jest rola mamy i żony. Małgorzata Kożuchowska może być dumna z tego, że jej nazwisko to... dobrze znana marka i gwarancja sukcesu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje