Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest jak... wino. Pięknieje z wiekiem!

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od lat regularnie otrzymuje od jednego z magazynów propozycje udziału w... rozbieranej sesji i od lat kategorycznie odmawia pokazania wszystkich swych wdzięków w pełnej krasie. 48-letnia aktorka nie wstydzi się swojego ciała, ale uważa, że epatowanie nim nie jest jej do niczego potrzebne.

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie była zwolenniczką nagości na ekranie. Owszem, w przeszłości zdarzyło się jej grać w scenach erotycznych, ale bardzo uważała, by nie pokazać w nich zbyt wiele...

Reklama

- Sceny rozbierane są dla mnie zawsze bardzo krępujące. Wiem jednak, że aktorka powinna przed kamerą zachowywać się profesjonalnie i jeśli rola wymaga nagości, trzeba zadanie wykonać - wyznała przed laty w wywiadzie.

Najbardziej znaną sceną erotyczną z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej jest scena z serialu "Przeprowadzki".

- Na szczęście była to scena sympatyczna, a nawet śmieszna. Uparłam się, żeby grać w stylowych majteczkach. Ale i tak miałam wielką tremę. W dodatku ten odcinek emitowano w Wigilię, kiedy siedziałam przy stole z całą rodziną - wspomina aktorka.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje