Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska dostała pracę w Akademii Sztuk Pięknych

Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", spędza ostatnio dużo czasu w gmachu warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Aktorka zdecydowała się bowiem przyjąć zaproszenie szefa Katedry Mody i zasiada w komisji oceniającej prace dyplomowe kandydatów na projektantów!


Reklama


Małgorzata Kożuchowska jak żadna inna polska aktorka zna się na modzie! Wszędzie, gdzie się pojawi, wzbudza zachwyt, a jej kreacje - zawsze starannie przemyślane i skomponowane - sprawiają, że uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek.

Przyjaźni się z wieloma kreatorami, którzy często projektują ubrania specjalnie dla niej... Nic dziwnego, że to właśnie do niej zwrócili się szefowie Katedry Mody stołecznej Akademii Sztuk Pięknych z propozycją, by zasiadła w komisji oceniającej prace dyplomowe studentów.

- To zaproszenie to dla mnie komplement, ale i odpowiedzialność - powiedziała Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie, potwierdzając tym samym, że przyjęła niecodzienną ofertę znanej w całej Europie uczelni.

Aktorka zdaje sobie sprawę, że ludzie, których ocenia, stoją dopiero na progu zawodowego życia.

- Decyzje, które będziemy podejmować, mogą zdecydować o ich karierze - mówi w rozmowie z jednym z dwutygodników.

Serialowa Natalia Boska z "rodzinki.pl" przygotowuje się do powitania na świecie swego pierwszego dziecka. Zostanie mamą za niespełna pół roku, a do tego czasu nie będzie pojawiać się na planach seriali i filmów. Nie oznacza to jednak, że postanowiła zaszyć się w domu!

Spotyka się ze studentami ASP, już w najbliższą niedzielę - 8 czerwca - zobaczymy ją w roli gospodyni Wielkiej Gali Jubileuszowej "25 lat! Wolność - kocham i rozumiem!", która zakończy 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, kilka dni później pojawi się na krakowskim Rynku, by poprowadzić licytację podczas koncertu Fundacji "Mam Marzenie".

 

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje