rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3946
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": ​Maciej Musiał został DJ-em! DJ Adamus krytykuje

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", zdał na studia i ma teraz trzy miesiące wakacji. Postanowił więc połączyć przyjemne z pożytecznym i stanął za konsoletą. Jednak nie wszystkim się to spodobało...Reklama

Musiał gra w klubach i całkiem nieźle na tym zarabia. Jak donosi jeden z plotkarskich portali, organizator imprez, podczas których można pobawić się przy muzyce miksowanej przez Maćka, twierdzi, że zarabia on 1000 zł za dwugodzinny występ.

Nowe zajęcie aktora nie spodobało się zawodowemu DJ-owi - Adamowi Jaworskiemu - bliżej znanemu jako DJ Adamus. Na swoim profilu na Facebooku skrytykował Musiała:

"Kolejny konował djem... ja je*ie... co za obciach... ale przynajmniej stawkę ma jak na amatora przystało" - napisał Adamus.

"Chyba albo się ludziom nudzi albo wydaje im się ze dj to pan który puszcza piosenki... ja wiem, że każda nastolatka mówi o sobie, że jestem taka szalona i zwariowana, a moja pasja to muzyka... F***, ale po co od razu pchać się na konsoletę. (...) Sorry ale nie akceptuje takiego stanu sprawy... Tak samo jak nie akceptuje stanu sprawy, że każdy jest fotografem, każdy jest śpiewakiem, każdy jest aktorem, modelem czy najlepiej się zna na piłce, ale to chyba akurat w naszym kraju normalne... experci od wszystkiego..."  - dodał oburzony DJ.

Czekamy na odpowiedź Maćka Musiała, w którego wypowiedź Adamusa uderza podwójnie. Nie jest on bowiem ani zawodowym DJ-em, ani aktorem.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Maciej Musiał | Adam Jaworski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje