Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał zauroczył się Stanami Zjednoczonymi

Maciej Musiał wykorzystał dwutygodniową przerwę w pracy, by pojechać do Stanów Zjednoczonych. Aktor z serialu "rodzinka.pl" odwiedził znajomych w Chicago i Nowym Jorku.


Reklama

Aktor wywołał poruszenie wśród fanów, kiedy opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z meczu Chicago Bulls.

- Po skończeniu liceum moje drogi z wieloma znajomymi się rozeszły, każdy wyjechał do innego miasta coś studiować, niektórzy za granicę. Mój najlepszy przyjaciel wyjechał do Stanów, dlatego korzystając z chwili wolnego, pojechałem do niego, zobaczyć, jak wygląda nauka w USA - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Maciej Musiał.

Gwiazdor "rodzinki.pl" miał okazję zwiedzić Chicago oraz Nowy Jork. Amerykańskie miasta go oczarowały, ale aktor przyznaje, że nie chciałby zamieszkać w Stanach Zjednoczonych na stałe. Czuje się mocno emocjonalnie związany z Polską, w szczególności z Warszawą.

- Po tygodniu już stęskniłem się za Polską. Jeżeli to miasto cię zaprasza samo, jeżeli chce cię tam, chce, żebyś tam pracował - to super. Natomiast tak turystycznie, żeby tam jechać i po prostu żyć, to raczej nie. Kocham Warszawę, to jest piękne miejsce, zresztą cała Polska jest piękna - tłumaczy aktor.

Maciej Musiał jest obecnie bardzo zajęty. Rozpoczął studia filozoficzne i stale gra w serialu "rodzinka.pl". Pojawia się także w nowej edycji "The Voice of Poland". Niedawno ruszyła także kampania Orange z jego udziałem.

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje