Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał zamiast... Kasi Zielińskiej?

Według najświeższych plotek Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", wiosną poprowadzi do boju jedną z drużyn biorących udział w premierowych odcinkach programu "Kocham Cię, Polsko!", który po prawie 4-letniej przerwie wraca na antenę TVP2.

"Kocham Cię, Polsko!" to show, które w latach 2009-2012 przyciągało przed telewizory miliony widzów. Od udziału w programie w roli kapitana jednej z drużyn walczących co tydzień o zwycięstwo rozpoczęła się wielka kariera Katarzyny Zielińskiej, czyli Marty Walawskiej z "Barw szczęścia", która już po emisji pierwszych odcinków stała się jedną z największych gwiazd Dwójki. W nowej odsłonie show aktorki jednak nie zobaczymy... Jej miejsce zajmie - według informacji wirtualnemedia.pl - serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl"!

Reklama

Choć Maciej Musiał ma dopiero 21 lat, może się już poszczycić ogromnym dorobkiem. Oprócz kreacji w popularnych serialach ("rodzinka.pl", "Czas honoru. Powstanie", "Hotel 52", "Krew z krwi 2") i filmach ("Mój biegun", "Baby są jakieś inne", "Futro") ma też na swoim koncie rolę współgospodarza programu "The Voice of Poland", za którą w 2013 roku otrzymał Różę Gali w kategorii Debiut, a w tym roku nominowany jest do Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii Nadzieja Telewizji.

Począwszy od marca Maćka będziemy mogli oglądać na antenie Dwójki w każdy piątek w premierowych odcinkach "rodzinki.pl" i - być może - także w każdą sobotę w odświeżonej formie teleturnieju "Kocham Cię, Polsko!", w którym jego drużyna stanie naprzeciwko zespołu najprawdopodobniej dowodzonego przez Tomasza Kammela.

W programie "Kocham Cię, Polsko!" dwie drużyny (ich skład będzie się zmieniał co tydzień) poddane zostaną egzaminowi z wiedzy na temat Polski i Polaków oraz rodzimej literatury i sztuki. W składzie poszczególnych zespołów pojawią się największe gwiazdy telewizji, sceny i estrady, które będą walczyć o zwycięstwo pod kierunkiem swoich kapitanów.

Jak uwielbiany przez polskie nastolatki serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" poradzi sobie w nowej roli? Czy okaże się tak charyzmatyczny jak jego poprzedniczka Katarzyna Zielińska? Przekonamy się o tym już w pierwszą sobotę marca.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje