rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał wyrusza na podbój Hollywood?

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", mówił tuż przed maturą, że marzy o wyjeździe do Londynu, by tam uczyć się aktorstwa. Nie spodziewał się wtedy, że dostanie od losu szansę na naukę fachu w... Hollywood!


Reklama


Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do 7. serii "rodzinki.pl" Maciej Musiał wrócił z krótkiego wypadu do Los Angeles, dokąd pojechał, by - jak informuje jeden z tabloidów - sprawdzić osobiście, czy chłopak taki jak on ma szanse zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym. Podobno zgłosił się nawet do renomowanej szkoły dla młodych aktorów i brał udział w kursach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli aktorstwa, którzy stwierdzili, że ma odpowiednie warunki, by wyruszyć na podbój Hollywood!

Podczas pobytu w Los Angeles Maciej Musiał spotkał się z mieszkającą tam na stałe Magdaleną Mielcarz. Niezapomniana Julia Sławińska z "BrzydUli" (poznali się na planie show "The Voice of Poland") nie tylko oprowadziła młodszego kolegę po Mieście Aniołów, ale też dała mu wiele cennych wskazówek dotyczących nauki i pracy w filmowej stolicy świata.

O tym, że zwiedzanie Hollywood w towarzystwie Magdy, sprawia mu ogromną frajdę, Maciej na bieżąco informował swoich fanów na Instagramie i Facebooku. Pokazał im m.in. zdjęcie, które zrobił sobie w studiu amerykańskiej wersji "The Voice" (siedział w fotelu, który podczas programu zajmuje sam Pharrell Williams) oraz fotografię z sobowtórami kapitana Jacka Sparrow'a z "Piratów z Karaibów"!

Po powrocie do Polski Maciej ostro zabrał się za naukę języka angielskiego - choć świetnie włada tym językiem już od dawna, chce nauczyć się mówić z amerykańskim akcentem, by zwiększyć swoje szanse na karierę za oceanem. Jeszcze tego lata znów poleci do Kalifornii i - co jest bardzo prawdopodobne - zostanie tam na dłużej!

Maciej Musiał doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie mu łatwo zostać zauważonym przez filmowców z Hollywood. Wie, że dla wielu aktorów z Polski (m.in. dla Tomasza Karolaka, czyli jego serialowego ojca z "rodzinki.pl") marzenia o karierze w Hollywood zakończyły się na nieudanych próbach zaistnienia w realizowanych tam filmach i na powrocie do Polski. Ci, którzy dobrze znają Maćka wierzą jednak, że uda mu się podbić serca amerykańskich widzów, a jego "american dream" po prostu się spełni...

 

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje