Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał po raz pierwszy na deskach teatru

Po sukcesach filmowych i telewizyjnych, Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", debiutuje w teatrze. Obok Jacka Poniedziałka i Aleksandry Justy zagra role Martyna Fleminga w spektaklu “Skaza".


Reklama


Sceniczną adaptację powieści "Skaza" przygotował Adam Sajnuk, którego nazwisko jest dziś jednym z najbardziej gorących nazwisk w polskim teatrze. Na jej podstawie powstał również film Louisa Malle’a, z Jeremym Ironsem oraz Juliette Binoche w rolach głównych.

"Skaza" to dramat o namiętnym związku starszego mężczyzny i młodej kobiety, będącej narzeczoną jego syna. Stephen Fleming - szanowany lekarz, mąż i ojciec, zaczyna robić karierę polityczną, co dopełnia obrazu człowieka sukcesu. A jednak dręczy go dojmujące uczucie pustki. Na przyjęciu poznaje atrakcyjną i tajemniczą dziennikarkę, Annę Barton. Mimo że ma ona wkrótce wyjść za jego syna, Fleming nie potrafi oprzeć się skrywającej mroczną tajemnicę femme fatale...

W rolę syna wcieli się Maciej Musiał, który od lat jest znany szerokiej publiczności telewizyjnej i filmowej. Tym razem zmierzy się z trudną sztuką grania na scenie. Efekty jego pracy można będzie podziwiać jesienią i zimą na deskach warszawskiego Teatru Syrena.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje