Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5305
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Maciej Musiał marzy o romansie ze znaną amerykańską gwiazdą!

- Za dziesięć lat chciałbym być gościem, który zagrał u Martina Scorsese, koleguje się z Tomem Hardy'm i miał romans z Anne Hathaway - powiedział Maciej Musiał na antenie TVN w poświęconych mu "Kulisach sławy". 24-letni aktor bardzo poważnie myśli o... podboju Hollywood!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl" i Artur z "Pułapki", lada moment zostanie absolwentem krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Właśnie przygotowuje się do spektaklu dyplomowego...

Reklama

- Ma przed sobą wspaniałą przyszłość w zawodzie - prorokuje Tomasz Karolak, który zna Maćka od lat.

- Jest bardzo zdolny, ambitny i doskonale wie, czego chce - dodaje serialowy Ludwik Boski z "rodzinki.pl".

Maciej Musiał nie kryje, że marzy o karierze międzynarodowej. W programie "Uwaga. Kulisy sławy" zdradził, że zamierza ruszyć na podbój Hollywood.

- Chcę swoje życie przeżyć z przytupem. Jak będę już umierający, chcę mieć poczucie, że atakowałem - powiedział i dodał, że marzy o pracy z Martinem Scorsese i romansie z... Anne Hathaway - wielką hollywoodzką gwiazdą znaną m.in. z filmów "Diabeł ubiera się u Prady" i "Mroczny Rycerz powstaje".

O światowej karierze Maciej Musiał myśli już od dawna. Kilka lat temu poleciał do Los Angeles, by - jak informowały tabloidy - sprawdzić osobiście, czy chłopak taki jak on ma szanse zaistnieć na amerykańskim rynku filmowym. 

Podobno zgłosił się nawet do renomowanej szkoły dla młodych aktorów i brał udział w kursach prowadzonych przez najlepszych nauczycieli aktorstwa, którzy stwierdzili, że ma odpowiednie warunki, by podbić Fabrykę Snów! 

Po powrocie do Polski ostro zabrał się za naukę języka angielskiego, bo - choć świetnie włada tym językiem już od dawna - chciał nauczyć się mówić z amerykańskim akcentem, żeby zwiększyć swoje szanse na wygrywanie castingów za oceanem.

Wkrótce cały świat zobaczy Macieja Musiała w roli Sir Lazlo w zrealizowanym dla Netflixa serialu "Wiedźmin" ("The Witcher"). Czy rola u boku Henry'ego Cavilla, Joey Batey, Larsa Mikkelsena i Anny Shaffer otworzy mu drzwi do światowej kariery i... serca Anne Hathaway?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje