Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już studentem! Jaki kierunek wybrał?

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", właśnie został studentem! Nie starał się jednak dostać do szkoły teatralnej... Będzie studiował na Uniwersytecie Warszawskim!


Reklama

Maciej Musiał pochwalił się niedawno - zamieszczając na swej tablicy na portalu społecznościowym zdjęcie świadectwa dojrzałości - że matura poszła mu całkiem nieźle. Wyniki, jakie uzyskał, otworzyły mu drzwi do niemal każdej uczelni w Polsce!

Serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" marzył jednak o zdobyciu indeksu Akademii Teatralnej, przygotowywał się do egzaminów na tę uczelnię pod okiem koleżanki Agnieszki Więdłochy, ale - jak podaje magazyn "Show" przytaczając słowa ojca Maćka - w ostatniej chwili mu się... odwidziało i zrezygnował ze starania się o przyjęcie w poczet studentów najsłynniejszej polskiej szkoły teatralnej.

- Nie wiem, czy się dostanę... Co roku zdaje do Akademii Teatralnej mnóstwo młodych i zdolnych ludzi, półtora tysiąca osób na 25 miejsc, więc konkurencja jest naprawdę spora - powiedział kilka miesięcy temu Maciek w jednym z programów telewizyjnych tuż po tym, jak spotkał się ze studentami I roku warszawskiej szkoły aktorskiej na ich fuksówce, na którą zaprosiła go koleżanka z planu "rodzinki.pl" Olga Kalicka, czyli serialowa Magda.

Maciej Musiał, choć wycofał się z ubiegania się o indeks Akademii Teatralnej, nie zamierza jednak zakończyć swej edukacji na maturze. Złożył papiery na Uniwersytet Warszawski i został przyjęty! W poniedziałek wrzucił na Facebooka zdjęcie, na którym pozuje na tle bramy prowadzącej na UW i napisał:

- Got it! Uniwersytet Warszawski... Zapraszam przez 4 najbliższe lata!

Serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" nie zdradził na razie, co będzie studiował. Z naszych informacji wynika, że wybrał filozofię, gdyż program tychże studiów obejmuje właśnie 8 semestrów, a przedmiot ten Maciek zdawał na maturze.

Musiał najprawdopodobniej starać się będzie o indywidualny tok studiów, by móc bez przeszkód nadal grać w serialach i filmach. Przypomnijmy, że obecnie pracuje na planie 7. serii "Czasu honoru", a pod koniec roku rozpocznie zdjęcia do 6. serii "rodzinki.pl", która ma pojawić się w ramówce Dwójki wiosną 2015 roku.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje