Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Maciej Musiał będzie uczył aktorstwa w... Hiszpanii!

Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", który właśnie przygotowuje się do matury, nie może się doczekać lata. Wie już, jak i gdzie spędzi wakacje... Będzie prowadził warsztaty aktorskie na obozach młodzieżowych w Hiszpanii i Bułgarii!

Na pomysł, aby zorganizować obozy młodzieżowe, podczas których uczestnicy będą mogli poznawać tajniki aktorstwa pod okiem serialowego Tomka Boskiego z "rodzinki.pl", wpadli szefowie jednego z wielkopolskich biur podróży. Nie musieli podobno długo namawiać Macieja Musiała na to, by zgodził się podzielić z rówieśnikami swoją wiedzą i poprowadził wyjazdowe warsztaty aktorskie, zwłaszcza że odbędą się one w najbardziej urokliwych zakątkach Europy - hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar oraz w Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach w Bułgarii.

Reklama

Jak udało się nam ustalić, Maciej Musiał wyjedzie do Hiszpanii już w pierwszych dniach lipca. Przez cały miesiąc spotykać się będzie z uczestnikami obozów młodzieżowych, którzy liczyć mogą na to, że oprócz prowadzenia lekcji aktorstwa Maciek będzie również odpoczywał w ich towarzystwie. W programie warsztatów jest bowiem zarezerwowany czas na relaks nad brzegiem morza czy hotelowych basenów, na sesje zdjęciowe z Maćkiem, na rozmowy o codziennym życiu młodego aktora i na mnóstwo innych atrakcji.

Po trzytygodniowym pobycie w Lloret de Mar Maciej Musiał zawita nad Morze Czarne. W Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach spędzi kilka dni, ale wszyscy uczestnicy obozów, które odwiedzi, z pewnością będą mieli okazję poznać go osobiście.

Sierpień z kolei Maciek zarezerwował sobie na odpoczynek w gronie najbliższych i przyjaciół.

Póki co serialowy Tomek Boski z "rodzinki.pl" bardzo pilnie przygotowuje się do egzaminu dojrzałości, który zdawać będzie już w maju. Po maturze zamierza starać się o przyjęcie w poczet studentów warszawskiej Akademii Teatralnej i - jeśli wszystko pójdzie po jego myśli - do Hiszpanii i Bułgarii pojedzie już z indeksem w kieszeni!

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje