Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5198
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Kuba musi się określić!

Natalia (Małgorzata Kożuchowska), widząc, że Kuba (Adam Zdrójkowski) zwodzi dwie dziewczyny i nie potrafi zdecydować, która z nich jest bliższa jego sercu, postanowi wkroczyć do akcji i upomnieć się o prawa... Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz).

W 12. odcinku 9. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 25 listopada o godzinie 21.40) Boska poprosi swego średniego syna o chwilę rozmowy.

Reklama

- Ja nie chcę się absolutnie wtrącać w twoje sprawy... Natomiast wydaje mi się, że nie do końca postępujesz fair w stosunku do Pauliny - zacznie Natalia.

Kuba nie zrozumie, o co chodzi jego mamie, więc wprost zapyta, co ma na myśli, zwracając mu uwagę, że zachowuje się nie tak, jak według niej powinien. Boska, aby nie urazić chłopaka, delikatnie da mu zrozumienia, że przecież - będąc w związku z Paulą - spotyka się też z Agatą (Wiktoria Gąsiewska).

- Agata to koleżanka - przerwie wywód matki Kuba.

- Nie wnikam w to. Tylko chciałabym, żebyś po prostu niezależnie od tego, z kim się zwiążesz, zawsze postępował uczciwie w stosunku do swojej partnerki - stwierdzi Boska.

Kuba, nie zastanawiając się nawet przez chwilę, odpowie jej, że jest w porządku wobec swej dziewczyny, bo powiedział jej, że widuje się z Agatą.

- Ja jestem uczciwy. Paula wie, że się koleguję z Agatą, a Agata wie, że jestem z Paulą - powie i uzna temat za zamknięty.

Natalia nie złoży jednak broni i zapyta, czy dziewczynom podoba się sytuacja, w jakiej stawia ich Kuba, spotykając się na przemian raz z jedną, raz z drugą.

- Średnio... - szczerze wyzna chłopak.

- Ale co zrobić? - doda, najwyraźniej oczekując od matki jakiejś rady.

- Bo ja wiem? Jakoś się określić? - zaproponuje Natalia.

- Nie chcę robić przykrości ani jednej, ani drugiej - stwierdzi Kuba.

Ludwik (Tomasz Karolak), słyszący rozmowę żony i syna, nie wytrzyma i postanowi wtrącić się i dorzucić swoje trzy grosze... Co poradzi Kubie?

 ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

   

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama