Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4834
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Kuba i Paula chcą zamieszkać razem! Co na to Boscy?

Kiedy Kuba Boski (Adam Zdrójkowski) wpadnie na pomysł, by wyprowadzić się od rodziców i rozpocząć samodzielne życie u boku swojej dziewczyny Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz), w domu Boskich rozpęta się prawdziwa burza.

- Paula i ja chcemy razem zamieszkać - oznajmi pewnego dnia rodzicom Kuba.

Reklama

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) w pierwszej chwili nie będą nawet chcieli o tym słyszeć, ale Kuba nie podda się łatwo i będzie próbował za wszelką cenę przekonać ich, że pomysł, by rozpocząć życie na własną rękę, jest naprawdę świetny!

- Sami mówicie, że jestem niesamodzielny, a jak mam być samodzielny, jak mi nie dajecie? Chcę poznać prawdziwe życie! - powie, ale jego słowa nie zrobią na Natalii i Ludwiku żadnego wrażenia.

Ojciec - aby ostudzić nieco entuzjazm syna - użyje w dyskusji z nim argumentu nie do pobicia. Stwierdzi, że samodzielne życie jest bardzo kosztowne i Kuby po prostu nie stać na wynajem i utrzymanie mieszkania.

- Położy cię pierwszy rachunek za prąd - oznajmi tonem nie znoszącym sprzeciwu Ludwik.

- A czynsz? - dorzuci Natalia.

Obecna przy rozmowie Kuby z rodzicami Paula poczuje się w obowiązku stanąć murem za swoim chłopakiem.

- Tym się proszę nie martwić - powie w pewnej chwili, dodając, że mieszkanie, w którym miałby zamieszkać z nią Kuba, należy do jej ojca, a ten i tak za nie płaci...

- A jedzenie? - Natalia nie będzie chciała dać za wygraną.

- Raz w tygodniu przychodzi taka pani Jadzia do sprzątania i zawsze coś też upichci, poprasuje... - odpowie ku wielkiemu zadowoleniu Kuby Paula, a wytrącona nieco z równowagi Natalia, szyderczo zapyta:

- I to ma być samodzielne, prawdziwe życie?

Czy Kubie uda się przekonać rodziców, by pozwolili mu - choć na próbę - zamieszkać z Paulą? Odpowiedź na to pytanie padnie już dziś wieczorem. Na dwa kolejne premierowe odcinki "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza o godzinie 20.45 ("Kryzys") i 21.15 ("Używki są dla mądrych").

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje