Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5249
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Kożuchowska nie straciła roli

Małgorzata Kożuchowska kwitnie w ciąży, a jej brzuszek robi się coraz bardziej zaokrąglony. Mimo, że aktorka wciąż nie potwierdziła informacji, że spodziewa się dziecka to wiadomość, że wraz z mężem, Bartkiem Wróblewskim zostaną rodzicami jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy.Głównym powodem takiej sytuacji jest fakt, że ciąża Kożuchowskiej wywołała prawdziwą serialową burzę. Gdy bowiem gwiazda dowiedziała się o swoim stanie poprosiła o przesunięcie zdjęć do 6. sezonu "rodzinki.pl" na grudzień. 

Reklama

Okazało się jednak, że w tym samym czasie aktorka wciąż grała w "Prawie Agaty", brała udział w kampaniach reklamowych i koncertach.

Ponoć twórcy "rodzinki.pl" poczuli się urażeni i oszukani. Mówiło się nawet o tym, że Kożuchowska straciła rolę Natalii Boskiej, a sam serial zniknie z anteny Dwójki. 

Ostatecznie, producenci doszli do porozumienia z aktorką i wyznaczyli jej nieprzekraczalny czas rozpoczęcia zdjęć. Ma wrócić na plan zaraz po porodzie.

Kożuchowska tłumaczyła, że nie chce utrudniać pracy ekipie, która musiałaby filmować ją tylko od pasa w górę. Nie chciała także maskować brzuszka ani zasłaniać go w żaden sposób, co rzeczywiście rzadko kiedy wypada przekonująco.

"Nie mamy żadnych pretensji do pani Kożuchowskiej" - powiedział magazynowi "Party" Jacek Rostowski, rzecznik TVP.

Z kolei menedżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, zapewnia, że pod koniec roku widzowie znów  zobaczą Kożuchowską w roli Natalii Boskiej.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje