Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4794
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Każde święta są niezapomniane i piękne!

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", miał zaledwie 5 lat, gdy przestał wierzyć w istnienie świętego Mikołaja. Odkrył wtedy przypadkowo, że pięknie zapakowane upominki dla niego i jego brata umieszcza pod choinką... dziadek! Od tamtej pory Adam wie, do kogo adresować przedświąteczne listy z prośbami o wymarzony prezent.


Reklama

- Bardzo bym się ucieszył, gdybym w tym roku znalazł pod choinką konsolę Playstation 4 i jakąś interesującą grę, a największą radość sprawiłby mi pistolet na kulki ASG - mówi 13-letni aktor.

- Ale tak naprawdę będę zadowolony z każdego prezentu, jaki dostanę - dodaje Adam, który w wigilię Bożego Narodzenia obchodzi też imieniny.

Serialowy Kuba z "rodzinki.pl" twierdzi, że lubi nie tylko dostawać prezenty, ale też obdarowywać nimi najbliższych. Żartuje jednak, że nie zawsze pamięta, by przygotować upominki dla brata, rodziców i babci, u której od lat spędza wigilie i która dba o to, by każda wigilijna wieczerza u niej była niezapomniana i pyszna.

- Cała rodzina spotyka się na wigilii w małym mieszkaniu babci w bloku, w którym specjalnie na tę okazję rozłożony jest ogromny stół - opowiada Adam.

Na prośbę Adama babcia co roku gotuje barszczyk czerwony z uszkami - jego ulubione danie. Pozostali uczestnicy wigilii jedzą natomiast zamiast barszczu zupę grzybową.

- Święta w naszej rodzinie obchodzone są bardzo tradycyjnie, jak w większości polskich domów. Śpiewamy kolędy, jemy pyszne potrawy, składamy sobie życzenia... Bardzo lubię święta! - mówi Adam Zdrójkowski, przyznając, że każdego roku niecierpliwie czeka na Boże Narodzenie.

- Uwielbiam nasze rodzinne spotkania, a dzięki temu, że do babci przychodzi zawsze na wigilię kilkanaście osób, jest naprawdę wesoło - opowiada.

Adam i jego brat bliźniak Kuba starają się czynnie uczestniczyć w przygotowaniach do świąt. Pomagają mamie w sprzątaniu domu i zakupach, razem ubierają choinkę. Żartują, że muszą przecież zasłużyć na wymarzone prezenty, które dostaną!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje