rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3853
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“rodzinka.pl": Katarzyna Dąbrowska z Leśnej Góry na Pokrętną 13!

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w "rodzince.pl". Poznaj szczegóły!Reklama

Zdradzamy, że Katarzynę Dąbrowską zobaczymy w 6. odcinku 6. sezonu "rodzinki.pl" (emisja w piątek 20 marca o godz. 21.05 w TVP2) w roli góralki Ali, która w ramach wymiany pojawi się w willi Boskich na Pokrętnej 13 w towarzystwie swojego synka Sebka (Kamil Serwa).

W tym samym czasie Natalia (Małgorzata Kożuchowska) pojedzie wraz z Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i Kacperkiem (Mateusz Pawłowski) do Zakopanego. Tam znajdą się pod świetną opieką znajomego górala (Michał Czernecki). W zamian jego żona i synek przyjadą do Ludwika (Tomasz Karolak).

Zanim jednak do tego dojdzie, Boski poskarży się swojemu przyjacielowi Markowi (Jacek Braciak), że miał mieć wolne od rodziny, a okazało się, że musi zająć się góralką i jej synem. Z tego powodu będzie bardzo nieszczęśliwy. Kompletnie mu się zmieni, gdy tylko zobaczy Alę. Natychmiast zaoferuje jej się jako przewodnik po stolicy.

Choć góralka Ala urzeknie Ludwika, Natalia oczywiście nie musi obawiać się niczego złego ze strony męża.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Katarzyna Dąbrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje