Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Karolak nie garnie się do... reżyserii

Odkąd Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl", prowadzi swój własny teatr, wciąż słyszy pytanie, czy zamierza kiedyś zająć się także... reżyserią. - Nie jestem reżyserem i nie mam reżyserskich ambicji zmieniania świata - mówi aktor i dyrektor IMKI.


ReklamaKiedy w marcu 2010 roku Tomasz Karolak po raz pierwszy zaprosił widzów do Teatru IMKA, który stworzył, wielu jego kolegów zastanawiało się, czy ma również zamiar zmierzyć się w przyszłości z reżyserią. Wielu aktorów z powodzeniem przecież reżyseruje przedstawienia teatralne, niektórzy podejmują się również reżyserii filmów i stają po drugiej stronie kamery... 

- Na razie żyją jeszcze moi mistrzowie, którzy są znakomitymi zawodowcami reżyserami, więc nie garnę się do tego - stwierdził niedawno Tomasz Karolak w wywiadzie, kiedy po raz kolejny usłyszał pytanie o swoje reżyserskie plany.

Serialowy Ludwik Boski z "rodzinki.pl" wyznał, że reżyserowanie sztuk w teatrze, który prowadzi, w ogóle go nie interesuje.

- Istnieje taki syndrom, że dyrektor-reżyser rzadko wpuszcza do swojego teatru kogoś lepszego od siebie. Chce być jedyną gwiazdą... Ja na szczęście nie mam tego problemu - powiedział.

Faktem jest, że Tomasz Karolak na reżyserię po prostu nie ma czasu. Jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich aktorów i praktycznie nie schodzi z planów seriali i filmów. Poza tym - jako dyrektor IMKI - musi wciąż spotykać się ze sponsorami teatru, planować kolejne premiery...

- Żyję w pędzie - mówi, dodając, że jest też przecież ojcem, który chce jak najwięcej wolnych od pracy chwil spędzać ze swoimi dziećmi.

- Dochodzą mnie sygnały, że powinienem zwolnić, ale co ja poradzę, że lubię tę pracę, że lubię ten pęd... - twierdzi.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje