Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Kacper zdradzi Zosię z... młodszą dziewczyną!

- Jesteśmy w tej..., w separacji - oznajmi Kacper (Mateusz Pawłowski) ojcu, gdy ten zapyta go, co słychać u Zosi (Emilia Dankwa). Okaże się jednak, że najmłodszy z Boskich bardzo szybko znalazł sobie nową dziewczynę...


Reklama


Czy to możliwe, by Kacper i Zosia przestali być parą i postanowili się nie widywać? Najmłodszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wróci pewnego dnia do domu w kiepskim humorze, więc ojciec i akurat będący w domu Boskich z wizytą Marek (Jacek Braciak) wezmą chłopaka w krzyżowy ogień pytań, by dowiedzieć się o przyczyny jego podłego nastroju. Okaże się, że przyczyna jest uroczą osóbką o imieniu Hania!

- Od wczoraj tak jakby mam dziewczynę... - powie Kacper, a Ludwik dopiero kiedy złoży mu gratulacje, zorientuje się, że przecież jego syn od dawna spotyka się z Zosią.

- A Zosia? W czym jest problem? - dopytywać się będzie Boski, a w odpowiedzi usłyszy, że Kacper i Zosia są w... separacji.

- Nie chcę wracać do przeszłości - stwierdzi chłopak, dając ojcu i Markowi do zrozumienia, by nie drążyli więcej tematu jego rozstania z Zosią.

Ludwik i Marek zaczną za to wypytywać Kacpra o jego nową dziewczynę. Szybko wyjdzie na jaw, że koledzy dokuczają Kacprowi z powodu Hani.

- Chcą zniszczyć nasz związek! Krzyczą za nami albo ją szarpią za włosy, przewiesili nam kurtki w szatni... - zacznie się żalić, a pytany o przyczynę takiego zachowania kumpli, powie:

- Chodzi o to, że Hania jest młodsza o dwa lata.

Na nic się zdadzą pocieszające słowa Marka, że każdy facet na poziomie ląduje w związku z młodszą kobietą, a koledzy Kacpra po prostu nie mają zielonego pojęcia o... realiach - Kacper postanowi jednak zerwać z Hanią.

Czy wróci do Zosi?

Przypominamy, że dwa ostatnie odcinki 6. serii "rodzinki.pl" TVP2 wyemituje w piątek 5 czerwca o godzinie 21.05 ("Człowiek maszyna") i 21.40 ("Dżambalaja").

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje