Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Jak poderwać fajną laskę i zatrzymać ją przy sobie na dłużej...?

Tomek (Maciej Musiał), który po rozstaniu z Magdą (Olga Kalicka), jako jedyny z braci Boskich nie ma dziewczyny "na stałe", przyprowadzi pewnego razu do domu śliczną Amelię (Adrianna Chlebicka). Czy to właśnie z nią zwiąże się na dłużej?


Reklama


Amelia - nowa koleżanka najstarszego z synów Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) - już podczas swej pierwszej wizyty w domu Boskich będzie musiała stawić czoła dziadkom Tomka. Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński) najpierw przeszkodzą młodym w amorach swym niespodziewanym pojawieniem się w salonie, a potem przystąpią do wspominania... Magdy!

- Madzia to była świetna dziewczyna! - usłyszy Amelia od babci Tomka tuż po tym, jak zostanie jej przedstawiona.

- Madzie była taka zdolna i pracowita. A jaka skromna przy tym... Taka dziewczyna w rodzinie to skarb - dorzuci swoje trzy grosze Zenon, czym wprawi nową sympatię wnuka w zakłopotanie.

Amelia, nie chcąc zrazić do siebie dziadków Tomka, na początku będzie się tylko uśmiechać, słuchając ich peanów na cześć Magdy... Dobry nastrój szybko jednak zacznie ją opuszczać. Oliwy do ognia doleją słowa Janiny, która uzna za stosowne poinformować Amelię, że jej "wnusio" wciąż nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Magdą i bardzo cierpi po jej stracie.

- Ja już chyba będę szła - powie zmieszana i po prostu wyjdzie.

Amelia nie usłyszy, jak dziadkowie wyznają Tomkowi, że bardzo się im spodobała!

Tymczasem Kacper (Mateusz Pawłowski) będzie coraz częściej znudzony towarzystwem Zosi (Emilia Dankwa) i zapragnie jakiejś zmiany w swoim życiu. Tomek nakryje go pewnego razu, jak przegląda profile koleżanek na Facebooku...

- Od tego się ma starszego brata, żeby z nim pogadać, bo jest doświadczony i wyrwał już niejedną laskę, więc jakbyś potrzebował rady, jak poderwać dziewczynę, wal do brata - Tomek zaoferuje Kacperkowi pomoc w zdobyciu nowej sympatii.

Kacper jednak uzna, że Tomek może jest ekspertem w zdobywaniu lasek, ale w ogóle nie radzi sobie z zatrzymaniem ich przy swoim boku na dłużej, więc nie będzie chciał słuchać rad brata...

Na dwa kolejne premierowe odcinki 6. serii "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza już dziś - o godzinie 21.05 (odcinek pt. "Zawsze z rodziną") i o godzinie 21:40 ("Życie jest ciężkie").

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje