Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5198
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Jacek Braciak lubi kobiety... ze skazą

Jacek Braciak, czyli Marek z "rodzinki.pl", nie jest typem amanta i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. - Nigdy nie miałem takiego wrażenia, że podobam się kobietom - mówi. - Myślałem o sobie nie najlepiej - dodaje. Aktor nie może jednak narzekać na brak powodzenia u pań... Od kilku miesięcy idzie przez życie u boku Agaty Buzek, czyli niezapomnianej Julii Milton z "Teraz albo nigdy!".

Jacek Braciak nie kryje, że spotykał się z pięknymi i mądrymi kobietami, które miały na niego wielki wpływ. Niedawno wyznał w wywiadzie, że podobają mu się kobiety... niełatwe i nieoczywiste.

Reklama

- Chyba jakiś taki poziom komplikacji imponuje mi w kobiecie. To jest osobowość, nieoczywista uroda, jakaś skaza, która mnie pociąga - powiedział w rozmowie z magazynem "Pani".

Jacek Braciak ma za sobą kilka związków, które zakończyły się bolesnymi rozstaniami. Po raz pierwszy - i jak dotąd jedyny - ożenił się, kiedy był dwudziestolatkiem. Niedługo po ślubie został ojcem... Z małżeństwa z producentką filmową Iloną Braciak ma dwie dorosłe już córki - 26-letnią Zofię i młodszą od niej o dwa lata Jadwigę. Niestety, uczucie, jakie łączyło go z żoną, nie przetrwało próby czasu. Wkrótce po rozwodzie związał się z Mają Hirsch, czyli Elwirą z "Zakochanych po uszy". Choć nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu, przez kilkanaście byli cudowną rodziną i wspólnie wychowywali córkę - 15-letnią dziś Marysię.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje