Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Dramat Julii Wieniawy! Jest zmęczona... facetami!

Julia Wieniawa, czyli Paula z "rodzinki.pl", którą już od 4 września oglądać będziemy jako Adę w nowym serialu Telewizji Polsat "Zawsze warto", postanowiła odpocząć od... facetów. 21-letnia gwiazdka zamierza przez pewien czas cieszyć się życiem singielki!

Julia Wieniawa ma dość mężczyzn! Młodziutka aktorka, która właśnie rozstała się ze starszym od niej o 15 lat muzykiem Aleksandrem Baronem, z pewnością nie miałaby problemu ze znalezieniem nowego chłopaka, gdyby tylko chciała znów się z kimś związać... Ona jednak - o czym poinformowali jeden z tabloidów jej znajomi - chce przez pewien czas odpocząć od związków.

Reklama

- Ostatnie czego teraz chce, to ładować się w nowy związek - donosi "Fakt".

Julia podobno bardzo boi się samotności, ale pragnie odpocząć, oczyścić głowę i serce. Z pewnością da szansę kolejnemu chłopakowi, ale nie wcześniej niż za kilka miesięcy.

Julia Wieniawa nigdy nie kryła, że ma słabość do starszych od niej mężczyzn, bo - jak stwierdziła w wywiadzie - może się od nich wiele nauczyć.

- Są doświadczeni życiowo i zawodowo. Wiek to jest tylko liczba, ważne jest dla mnie to, co kto ma w głowie. Z młodszymi nie potrafię się dogadać. Młodsi łamią serca! - powiedziała kiedyś, tuż po tym, jak na jaw wyszło, że związała się z Aleksandrem Baronem.

Wcześniej aktorka była do szaleństwa zakochana w Antonim Królikowskim, czyli Kacprem Kaletą z "Diagnozy". Kiedy zaczęli się spotykać, ona miała zaledwie 18 lat, a on 28. Niestety, ich związek przetrwał zaledwie kilkanaście miesięcy.

- To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął... Mieliśmy inne oczekiwania od życia i inne plany - wyznała Julia w wywiadzie wkrótce po rozstaniu z Antonim.

Gwiazdę "rodzinki.pl" łączono też ze starszym od niej o 7 lat Nikodemem Rozbickim, czyli Igorem Górskim z "Singielki", ale ani ona, ani on nie potwierdzili nigdy, że są parą...

Dziś Julia Wieniawa mówi STOP miłości i związkom. Jest potwornie zmęczona mężczyznami i związanymi z nimi... dramatami. Zamierza skupić się na pracy, cieszyć życiem singielki i czekać, aż w jej życiu pojawi się ktoś wyjątkowy i godny miłości.  

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje