Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4531
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Daniel Dziorek wyrzucony z serialu za homofobię?

Daniel Dziorek, czyli Bolo z serialu „rodzinka.pl”, na swoim Facebooku opublikował homofobiczny wpis. - Homofobia wyklucza z grania w serialu TVP - skomentował rzecznik prasowy TVP. Czy to oznacza koniec kariery młodego aktora?


Reklama


Dziorek pojawił się w "rodzince" w 3. sezonie. Wciela się w postać Bolebora (Bola), kolegi Tomka (Maciej Musiał). W serialu Bolo przyjaźni się nie tylko z młodym Boskim, ale także z Maćkiem, który jest gejem.

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, aktor w zeszłym tygodniu na swoim profilu w portalu Facebook zamieścił wpis o homofobicznym charakterze:

"Moi znajomi z FB, którzy mają zdjęcia z 'parady równości', czyli z pedałami i z Grodzko wypier***ją" - napisał Dziorek.

W odpowiedzi na wpis aktora po sieci zaczęły krążyć liczne memy. Dziorkiem zainteresowały się zarówno portale plotkarskie, jak i media opiniotwórcze.

Zajście postanowił skomentować również rzecznik prasowy TVP Jacek Rakowiecki.

 - Jeśli wpis z Facebooka jest prawdziwy, to panu Dziorkowi można tylko współczuć głupoty. Musi on jednak szybko podjąć życiową decyzję, czy jego życiową drogą jest aktorstwo, czy kompromitowanie się jako chamski homofob. To drugie wyklucza to pierwsze, przynajmniej w przypadku telewizji publicznej - powiedział Rakowiecki w rozmowie Plotkiem.pl.

Czy to oznacza koniec kariery Daniela Dziorka w "rodzince.pl"? 

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Daniel Dziorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje