Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4642
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Czas, by Kuba pomyślał o przyszłości...

- Naprawdę nic cię nie interesuje? - zapyta pewnego wieczoru Ludwik (Tomasz Karolak) syna, gdy okaże się, że Kuba (Adam Zdrójkowski) nie potrafi zdecydować, co chce robić po ukończeniu gimnazjum...

Kuba stanie przed bardzo ciężkim zadaniem! Zmuszony przez rodziców do wyboru szkoły, w której kontynuować będzie naukę po skończeniu gimnazjum, postanowi nie zaprzątać sobie głowy tym problemem i zda się na ślepy los.

Reklama

Szkołę wybierze za pomocą... dziecinnej wyliczanki! A wyboru wcale nie będzie miał dużego, bo uzna, że może brać pod uwagę tylko te licea, które znajdują się nie dalej niż w promieniu kilometra od domu.

- Ok, wyeliminujemy te, co są najdalej, zobaczymy, co nam zostanie - powie zdesperowany Ludwik i rozpocznie, ku rozpaczy Natalii (Małgorzata Kożuchowska), selekcję.

Po chwili Boski triumfalnym tonem oznajmi synowi, że na liście pozostały tylko trzy miejsca, do których Kuba nie będzie musiał dojeżdżać autobusem dłużej niż pół godziny...

- Szkoła cyrkowa, liceum ekonomiczne i technikum fotograficzne - wymieni.

- Trzy do wyboru, to chyba proste? - doda.

Kuba wyraźnie da ojcu do zrozumienia, że tak naprawdę wcale go nie obchodzi, do jakiej szkoły będzie chodził. A już na pewno nie weźmie na swoje barki odpowiedzialności za świadomy wybór przyszłego zawodu!

- Synu, gadamy o tym już drugi tydzień - pośpieszać zacznie Kubę Natalia, a Ludwik - bliski wyrwania sobie z rozpaczy wszystkich włosów z głowy - tonem nie znoszącym sprzeciwu każe po prostu Kubie natychmiast wskazać szkołę, o przyjęcie do której zamierza się starać.

- Endeułerikefake torba burba ósme smake. Eus deus kosmateus i morele baks. Ta! - Kuba wskaże palcem jedną z zapisanych na kartce nazw szkół.

Na którą padnie? Czy Kuba zostanie cyrkowcem, ekonomistą, czy fotografem?

Odpowiedź na to pytanie poznamy w piątek 18 września o godzinie 21.05, kiedy to Dwójka rozpocznie emisję premierowego odcinka 7. serii "rodzinki.pl" zatytułowanego "Nowe życie".

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Adam Zdrójkowski | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje