Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5250
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"rodzinka.pl": Co Ludwik myśli o przyjaciółkach żony i dziewczynach synów?

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zaprosi wszystkich swoich znajomych oraz dziewczyny i przyjaciół synów na przyjęcie-niespodziankę z okazji urodzin Ludwika (Tomasz Karolak). Ukryci przed jubilatem w salonie goście usłyszą, jak Boski głośno pomstuje na nich, nie zdając sobie z sprawy z ich obecności w domu...

Ludwik zapomni o własnych urodzinach i w dniu swego święta zajmie się naprawą popsutej zmywarki. Nie będzie wiedział, że w salonie czekają na niego zaproszeni przez Natalię goście, którzy przyszli do domu Boskich, by złożyć mu życzenia i wziąć udział w przyjęciu-niespodziance. Misji sprowadzenia jubilata do pokoju podejmie się Kuba (Adam Zdrójkowski).

Reklama

- Tato... - zacznie chłopak, ale ojciec nie pozwoli mu dokończyć.

- Nie zawracaj mi dupy - warknie.

- Zmywarka się znowu spierniczyła. Na okrągło chodzi... Czołg by się zepsuł! Przecież w tym domu się w kółko żre i myje, żre i myje, a gęb do koryta trudno zliczyć  - powie, nie próbując nawet ukryć swej wściekłości.

Kuba zorientuje się, że Ludwik zaczyna się nakręcać i za chwilę wybuchnie.

- Posłuchaj... - zwróci się do ojca, ale ten znów mu przerwie i zacznie złorzeczyć na przyjaciół swoich, żony i synów, którzy - jego zdaniem - zbyt często czują się na Pokrętnej jak u siebie.

- My z matką, wy we trójkę, tych dziewuch waszych chmara cała, co ja nawet się pogubiłem, która czyja, bo po dwie na głowę już przypadają ostatnio - krzyknie Ludwik.

Boski szybko złapie wiatr w żagle i nic nie przeszkodzi mu, by - po skrytykowaniu dziewczyn swych synów - głośno i dosadnie powiedzieć wszystko, co myśli o ludziach, którzy odwiedzają jego dom.

Marka (Jacek Braciak) nazwie pijakiem z łapką wiecznie przyklejoną do piwka, Marię (Agata Kulesza) i Violę (Magdalena Stużyńska) określi mianem głupich cioteczek, koleżanki Kacpra (Mateusz Pawłowski) - pełzającym wszędzie robactwem, a znajomych Tomka (Maciej Musiał) i Kuby - mądrymi inaczej.

Kiedy Ludwik zorientuje się, że salon jest pełen gości, aż zesztywnieje z przerażenia. Natalia niepewnie zerknie na tort z zapaloną świeczką i, chcąc za wszelką cenę uratować sytuację i... męża, zaintonuje "Sto lat".

Czy obrażeni przez Boskiego goście przyłączą się do niej i złożą Ludwikowi życzenia z okazji urodzin? Odpowiedź na to pytanie poznamy w piątek 31 marca o godzinie 21.40, kiedy to TVP2 rozpocznie emisję 6. odcinka 10. serii "rodzinki.pl".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje