Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boska nie chce być babcią! Na razie...

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) nie będzie zachwycona, gdy usłyszy, jak Magda (Olga Kalicka) zachwyca się błogosławionym stanem Marii (Agata Kulesza). - Zazdroszczę pani! Ciąża musi być wspaniała... - powie ukochana Tomka (Maciej Musiał), gdy pewnego dnia spotka Marię w domu Boskich.

- Trzeba przyznać, że trudno to z czymkolwiek porównać! Nigdy nie czułam się jak teraz - taka kobieca, taka silna... - stwierdzi Maria, odpowiadając na komplementy, którymi wręcz zasypie ją Magda.

Reklama

Natalia, słysząc, jak jej przyjaciółka i dziewczyna jej syna wymieniają się swymi spostrzeżeniami na temat stanu błogosławionego, przerazi się. Przyjdzie jej do głowy myśl, że Magda być może lada moment też zapragnie poznać smak macierzyństwa!

- Są kobiety, które nie mają dzieci i są szczęśliwe, spełnione... - Boska włączy się do rozmowy Marii i Magdy, ale one nie pozwolą jej dokończyć.

- Na pewno, ale ciąża to coś magicznego - stwierdzi ukochana Tomka, kładąc dłoń na brzuchu Marii.

- Chcę poczuć dziecko - powie dziewczyna z rozanieloną miną.

- Dziwne, ale naprawdę myślę, że ciąża to najpiękniejsze wydarzenie w moim życiu - wyzna Maria, czym niemal doprowadzi Natalię do wybuchu szału.

- Możesz na chwile zdjąć te swoje różowe okulary? Ja wszystko rozumiem, ale ciąża to też wymioty, bóle kręgosłupa, problemy ze snem, hemoroidy, nogi jak balony, zero alkoholu w trakcie i po bo karmisz. Poza tym poród - masakra, godziny męki! Nie wspominam już o rozstępach i figurze. Słowo "jędrna" można wykreślić ze słownika - wyrzuci z siebie Boska.

Słowa Natalii podziałają na Magdę jak kubeł zimnej wody. Natychmiast przestanie zachwycać się ciążą Marii.

- Musisz mnie tak straszyć? - zapyta Maria Natalię, kiedy zostaną same.

- Sory, ale nie chcę być babcią... na razie - usłyszy w odpowiedzi.

Na premierowy odcinek 8. serii "rodzinki.pl" Dwójka zaprasza już dziś o godzinie 21.40.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje