Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4628
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boska babcia wkracza do akcji!

Wywróci życie rodziny Boskich do góry nogami, gdy razem z mężem wprowadzi się do domu na ulicy Pokrętnej i będzie chciała zaprowadzić w nim własne porządki, ale okaże się, że... - To jest naprawdę fajna babcia! - mówi o Janinie, w którą wciela się Halina Skoczyńska, jej najmłodszy serialowy wnuczek Mateusz Pawłowski, czyli Kacper.


Reklama


Halina Skoczyńska, która lada moment obchodzić będzie 40-lecie pracy artystycznej, to jedna z najwybitniejszych polskich aktorek teatralnych. Ma na swoim koncie kilkanaście nagród za kreacje, jakie stworzyła na scenach we Wrocławiu i w Łodzi, od lat cieszy się wielkim uznaniem krytyków i - przede wszystkim - widzów.

- Swojego zawodu nie traktuję ani hobbystycznie, ani misyjnie. To moja pasja! Jestem tym, kim chciałam być i mogę się w tym realizować - mówi.

Zanim Halina Skoczyńska dołączyła do obsady "rodzinki.pl", wystąpiła (w gościnnych epizodach) w zaledwie siedmiu serialach. Janina - córka Natalii Boskiej (Małgorzata Kożuchowska) - to pierwsza w jej imponującym dorobku duża rola serialowa.

- Bardzo lubię Janinę, bo jest nieco zwariowaną babcią, która ma szalone pomysły i nie boi się wprowadzać ich w życie. Cieszę się, że w 6. serii "rodzinki.pl" będzie jej więcej niż w poprzednich sezonach - mówi aktorka.

Halinie Skoczyńskiej nigdy nie zależało na popularności, jaką cieszą się serialowe i filmowe gwiazdy. Twierdzi, że wybrała aktorstwo, bo uważała, że to zawód, w którym będzie mogła się... schować. Żartuje, że dopiero odkąd gra babcię Boskich w uwielbianym przez widzów serialu Dwójki, dostrzegła, iż popularność może być bardzo miła.

Prywatnie Halina Skoczyńska jest mamą dorosłego już Szczepana, który - co podkreśla w wywiadach - jest jej największą dumą i najwspanialszym prezentem, jaki dostała od losu. Z ojcem Szczepana rozstała się już dawno, ale z byłym mężem (mieszka w Kanadzie) wciąż pozostaje w przyjacielskich relacjach.

- Byliśmy za młodzi, gdy się pobieraliśmy, zbyt zachłanni na życie. Połączyło nas szalone młodzieńcze uczucie, ale nie udźwignęliśmy go. Nie udało się nam, ale nigdy nie mieliśmy do siebie żalu... - opowiada.

Halina Skoczyńska z pewnością tej wiosny zostanie najpopularniejszą w Polsce... babcią. Ci, którzy mieli już okazję obejrzeć pierwsze odcinki 6. serii "rodzinki.pl", twierdzą, że Janiny, w którą się wciela, nie można po prostu nie pokochać!

Przypominamy, że dwa pierwsze odcinki 6. sezonu "rodzinki.pl" TVP2 wyemituje w najbliższy piątek o godzinie 21.05 i 21.35.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje