Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 5270
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy zostaną... instruktorami jazdy samochodem!

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) podejmą się karkołomnego zadania - postanowią nauczyć Kubę (Adam Zdrójkowski) jazdy samochodem. Już po pierwszych lekcjach ich samochód będzie wymagał poważnych napraw...

Kuba, choć prowadzenie samochodu nie sprawi mu najmniejszego problemu, nie będzie potrafił skupić się, siedząc za kierownicą. Patrzenie przed siebie i obserwowanie, co dzieje się na drodze, wyda mu się po prostu bardzo nudnym zajęciem, w przeciwieństwie do rozglądania się na boki... Skutek?

Reklama

- Mieliśmy wypadek - zakomunikuje żonie Ludwik, gdy wróci do domu po lekcji z Kubą.

- Jeżdżę z tym melepetą po placu i ten pacan nagle widzi Filipa i nie patrzy już na nic, tylko macha i piłuje jadaczkę "Heja Filipo!". A potem to już wiadomo - zacznie opowiadać Boski, ale syn nie pozwoli mu dokończyć.

- Przestraszyłem się, bo zacząłeś łapami machać i drzeć się jak dziki. Przyznasz, że to nie jest normalne zachowanie pasażera  - powie na swoje usprawiedliwienie Kuba.

Ludwik kategorycznie odmówi dawania synowi kolejnych lekcji i przekaże pałeczkę Natalii.

- Może on po prostu nie musi mieć prawa jazdy? Nie każdy ma... - zastanawiać się będzie Boska, gdy na własnej skórze przekona się, jak niebezpiecznie jest siedzieć w aucie, które prowadzi Kuba.

- To wina kapitalistów. Oskarżam rynek i konsumpcję. Z każdego banera zieje seksem - stwierdzi młody kierowca, gdy ojciec każe mu się wytłumaczyć z kolejnej stłuczki.

- Zagapiłem się na jeden billboard. Zaśmiecają nam tę przestrzeń publiczną i takie są skutki - powie Kuba.

Okaże się, że Kuba jako kierowca bardzo przypomina swojego... ojca z okresu, kiedy ten był nastolatkiem. Natalia przypomni mężowi, że jego pierwsza samodzielna jazda zakończyła się w rowie!

Na 1. odcinek 8. serii "rodzinki.pl" zatytułowany "Trzeba dobrze (się) prowadzić" TVP2 zaprasza już dziś - w piątek 4 marca - o godzinie 21.40.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje