Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“rodzinka.pl": Boscy wrócą w... nadkomplecie!

Boscy długo, bo aż rok, kazali czekać na siebie swoim wiernym fanom. Ale opłaciło się! Już na początku marca w pełnym składzie, a poniekąd nawet w nadkomplecie, pojawią się na antenie TVP2!- Na łono rodziny wróci Tomek (Maciej Musiał), najstarszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) - ujawnia Anna Jaroch-Okapiec, kierownik projektu “rodzinka.pl".

Reklama

- Znudzi mu się wynajmowanie mieszkania wspólnie z kumplami, a przede wszystkim samodzielność i... opłacanie rachunków. Tomek, który - jak się po raz kolejny okaże - potrafi znakomicie liczyć i do tego jeszcze kocha wygodne życie, uzna, że najbardziej opłaca mu się wrócić do rodzinnego domu. Rodzice, a zwłaszcza opiekuńcza mamusia, z wielką radością przyjmą syna marnotrawnego pod swój dach.

Z kwiatka na kwiatek

Powrót Tomka Boskiego do willi przy ul. Pokrętnej 13 to niejedyna zmiana, jaka nastąpi w jego życiu w 6. sezonie “rodzinki.pl". Nieoczekiwanie dopadnie go potrzeba pełnej wolności, dlatego zdecyduje się na zerwanie ze swoją dotychczasową dziewczyną Magdą (Olga Kalicka). Boski dojdzie do wniosku, że nie jest jeszcze gotowy na stały związek i jakiekolwiek wiążące deklaracje. 

- Lecz kto by sądził, że Tomek długo pozostanie samotny, znajdzie się w wielkim błędzie - dodaje Anna Jaroch-Okapiec. - Boski nie będzie mógł się opędzić od wielbicielek. Można się zatem spodziewać, że w nowym sezonie świeżo upieczony singiel zacznie skakać z kwiatka na kwiatek.

Z dziadkami pod jednym dachem

Czy w związku z niedawnymi narodzinami dziecka Małgorzaty Kożuchowskiej rodzina Boskim powiększy się o noworodka? Nic z tych rzeczy! W nowych odcinkach mnóstwo zamieszania w życie rodziny Boskich wprowadzą Janina (Halina Skoczyńska) i Zenon (Michał Grudziński), czyli rodzice Natalii. Któregoś pięknego dnia, bez żadnej zapowiedzi, pojawią się na Pokrętnej z walizkami w rękach i z rozbrajającą szczerością zakomunikują, że oto właśnie sprzedali swój dom i nie mają gdzie teraz mieszkać! Muszą więc wprowadzić się do nich!

Tymczasem Kuba (Adam Zdrójkowski), czyli średni syn Natalii i Ludwika, wyrośnie jak na drożdżach, zdecydowanie spoważnieje i znajdzie sobie bardzo ambitną pasję. Ku dumie i radości rodziców, zostanie ekologiem. Z kolei najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkroczy w okres buntu i zamieni się w diabełka. Zacznie sprawiać ogromne kłopoty wychowawcze.

Jasia zabiera do pracy

Małgorzata Kożuchowska, która niedawno zadebiutowała w życiowej roli mamy, wróciła już do pracy na planie 6. sezonu “rodzinki.pl". Codziennie zabiera ze sobą swojego synka Jana Franciszka.  

- Z myślą o nim na nowo urządziliśmy garderobę aktorki - zdradza Anna Jaroch-Okapiec, kierownik projektu.

- Znalazły się w niej łóżeczko oraz przewijak. Zależało nam na tym, by Małgosia i jej synek czuli się na planie komfortowo i bezpiecznie. Gdy mama bierze udział w kolejnych scenach, Jaś znajduje się pod troskliwą opieką niani. W przerwach zaś Małgosia natychmiast biegnie do synka, by go nakarmić i choć przez chwilkę się nim zająć.

Małgorzata Kożuchowska znakomicie odnalazła się w roli Natalii Boskiej. To profesjonalistka w każdym calu, zawsze jest perfekcyjnie przygotowana do pracy.

Nowe odcinki “rodzinki.pl" trafią na antenę Dwójki na początku marca br. Szósty sezon - podobnie jak wszystkie pozostałe - będzie liczył 26 epizodów.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje