Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 4783
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy wracają z nowymi... problemami!

Tomek (Maciej Musiał) dowie się, że jego była dziewczyna Magda (Olga Kalicka) znów jest sama, Kuba (Adam Zdrójkowski) odkryje, że jest... pantoflarzem i pozwolił Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) na owinięcie go sobie wokół małego palca, a Kacper (Mateusz Pawłowski) postanowi podjąć pracę w supermarkecie!


Reklama

Już dziś o godzinie 21.05 TVP2 rozpocznie emisję 7. serii "rodzinki.pl". Sprawdź, z jakimi problemami mierzyć się będą Boscy w 1. odcinku serialu...

Było, minęło...

- Wiesz już? Magda znów jest wolna! - oznajmi Kacper starszemu bratu pewnego wieczoru, ale Tomek wyraźnie da mu do zrozumienia, że wiadomość ta w ogóle go nie obchodzi.

- Byliśmy razem, ale się skończyło. Było, minęło i tyle - powie, ale jego serce zacznie od razu mocniej bić.

Tomek, nie chcąc, by Kacper zorientował się, że wciąż czuje coś do Magdy, uda, iż nie interesuje go, co dzieje się w życiu jego byłej dziewczyny. Zaproponuje bratu, by sam zadzwonił do Magdy, jeśli chce ją jeszcze kiedykolwiek zobaczyć. Kiedy jednak Kacper wyjdzie z jego pokoju, od razu chwyci za telefon i wyśle eks-ukochanej SMS-a.

- Jakbyś chciała pogadać, to dzwoń - napisze.

Czy Tomek i Magda zejdą się i znów będą razem?

Stare dobre małżeństwo?

Kuba niespodziewanie odkryje, że jego związek z Paulą zaczyna przypominać... stare, dobre małżeństwo i wcale nie będzie z tego powodu zadowolony. W dodatku Tomek uświadomi mu, że całkowicie podporządkował się swojej dziewczynie i robi dokładnie to, co ona chce.

- Jesteś jak nastoletni dziadzio - zakpi z młodszego brata Tomek, gdy Kuba opowie mu, jak spędził dzień z Paulą.

- Wypiliście sok, kupiliście leki, zjadłeś z teściami obiad i udałeś się na spacer na lepsze trawienie - wypunktuje najstarszy z Boskich.

Kuba pod wpływem słów brata postanowi zacząć... stawiać się dziewczynie. Czy jednak odważy się odwołać wyprawę z Paulą na działkę jej cioci?

Jak zarobić parę groszy? 

Podczas zakupów w supermarkecie Kacper oznajmi Natalia (Małgorzata Kożuchowska), że postanowił podjąć pracę!

- Mógłbym pakować zakupy. Szukają chętnych... - powie, a widząc grymas na twarzy mamy, doda:

- Piszą, że przyjmą w każdym wieku! Gadałem z panem i powiedział, że mogę.

Natalia, zajęta akurat wykłócaniem się o cenę soczku wiśniowego, nie będzie chciała rozwijać tematu, bo uzna, że na to, by zacząć pracować, Kacper ma jeszcze dużo czasu. Niestety, do sprzeczki Boskiej ze sprzedawczynią wciągnięty zostanie także zwierzchnik kasjerki - ten sam, który rozmawiał z Kacprem o pracy w markecie. Kacperek uzna, że w sytuacji, kiedy jego mama robi awanturę jego przyszłemu szefowi, nie pozostaje mu nic innego, jak po prostu zrezygnować z ambitnego planu zarabiania własnych pieniędzy.

Przypominamy, że 1. odcinek 7. serii "rodzinki.pl" zatytułowany "Jajo i kura" TVP2 wyemituje już dziś - w piątek 11 września - o godzinie 21.05.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje