rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3792
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy oszaleją na punkcie seksownej sąsiadki!

Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) zagonią synów do porządkowania garażu i trawnika przed domem. Boski dyrygować będzie pracami, siedząc wygodnie na leżaku i od czasu do czasu skarżąc się na ból barku. W pewnym momencie zerwie się jednak na równe nogi, bo na Pokrętną podjedzie wypasione cabrio i wysiądzie z niego seksowna dziewczyna...

W 5. odcinku 11. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 29 września o godzinie 21.40) Natalia zarządzi generalne porządki wokół domu. Sama zabierze się za przystrzyganie żywopłotu... Niestety, nie będzie miała pociechy z Ludwika, bo ten - siedząc wygodnie na leżaku - wykpi się od wszelkich prac bólem barku. Boska wezwie na pomoc synów.

Reklama

- Co robicie? - zapyta, gdy chłopcy zjawią się przed domem.

- Czytam - odpowie matce Tomek (Maciej Musiał).

- Ja też... Lekturę czytam, bardzo ważną - powie Kacper (Mateusz Pawłowski).

- A ja cię nie będę okłamywał jak oni i powiem ci prawdę. Ja się uczę - stwierdzi Kuba (Adam Zdrójkowski), na co jego najmłodszy brat zareaguje śmiechem.

- Chyba programu telewizyjnego na pamięć - zadrwi Kacper.

Natalia groźnie spojrzy na synów.

- Widzę, że żaden z was nic nie robi. Trzeba rynny odetkać, ruszać się po drabinkę - krzyknie.

Tomek zasugeruje, by ojciec też wziął się do pracy, ale Ludwik przypomni mu, że strasznie dokucza mu ból w plecach... Dokładnie w tym samym momencie przed dom znajdujący się po przeciwnej stronie ulicy podjedzie czarne cabrio i wysiądzie z niego nieprawdopodobnie seksowna dziewczyna w obcisłej i odsłaniającej ramiona zielonej sukience (Iga Górecka). Ludwik natychmiast wstanie z leżaka i ruszy w stronę ciemnowłosej piękności.

- Witamy, witamy! Pomogę, nie może pani sama dźwigać - zaoferuje sąsiadce i schyli się, by podnieść karton z zakupami.

Niestety, coś strzyknie mu w krzyżu...

- Ciebie plecy bolą - zauważy Kuba i ochoczo rzuci się atrakcyjnej brunetce na pomoc, a obaj bracia dołączą do niego, zostawiając zwijającego się z bólu Ludwika na pastwę... Natalii.

Seksowna sąsiadka zaprosi chłopaków do siebie. Czy Ludwik również zdecyduje się przekroczyć próg jej domu, wiedząc, że żona uważnie go obserwuje?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje