Reklama

rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 4501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy dostaną lekcję... uwodzenia

Podczas pobytu na plaży nad Jeziorem Rudnickim Boscy - Tomek (Maciej Musiał), Kuba (Adam Zdrójkowski) i Kacper (Mateusz Pawłowski) - zastanawiać się będą, dlaczego dziewczyny w ogóle nie zwracają na nich uwagi. Opiekujący się chłopcami Marek (Jacek Braciak) postanowi dać im lekcję... uwodzenia!

W czasie wakacji w Grudziądzu, na które bracia Boscy pojadą w towarzystwie Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), chłopcy - choć niechętnie - dadzą się namówić opiekunom na plażowanie nad Jeziorem Rudnickim. Pobyt na plaży początkowo wyda się im interesujący ze względu na obecność ślicznych dziewczyn, od których wprost roić się będzie nad jeziorem. Niestety, Boscy szybko zorientują się, że ich zainteresowanie plażowiczkami jest... jednostronne!

Reklama

- Dziewczyny nas zlewają - powie Kacperek, gdy Marek zapyta braci, czemu mają złe humory i leżą jak kłody.

- No nie lecą na nas, wujek - dorzuci Kuba.

- Jak by nas tu nie było. Awaria! - podsumuje z ponurą miną Tomek.

Marek uważnie przyjrzy się chłopcom i po chwili zastanowienia stwierdzi, że wie, dlaczego spacerujące po plaży dziewczyny w ogóle nie zwracają na nich uwagi. Wytknie Boskim, że są po prostu nieciekawi!

- Pokrzywieni jesteście! Gdzie prezencja? Gdzie męski szyk? - powie pokazując swym podopiecznym kilka bardzo męskich póz.

Tomek, Kuba i Kacper z zainteresowaniem wysłuchają wykładu wujka na temat tego, jak powinien poruszać się i prężyć przed kobietami prawdziwy mężczyzna.

- Pierś do przodu, brzuch i pośladki wciągnięte, głowa miękko na szyi. Krok sprężysty, stąpamy pewnie, głowa przechylona lekko na bok. Na twarzy igra beztroski uśmiech, ale i refleksyjna tęsknota. Niecierpliwym gestem dłoni odgarniamy kosmyk z czoła... - mówić będzie Marek demonstrując jednocześnie chłopcom odpowiednie pozy.

Po bezcennej - według Marka - lekcji uwodzenia Boscy postanowią przekonać się na własnych skórach, czy rady wujka są przydatne. Wstaną z leżaków i zaczną się prężyć, wciągać brzuchy i napinać mięśnie... Kilka dziewczyn rzeczywiście zwróci uwagę na chłopców, ale ich reakcja wcale nie spodoba się Boskim. Bo śliczne plażowiczki będą po prostu... chichotać na ich widok! Tomek, Kuba i Kacper z nietęgimi minami wrócą na leżaki.

Oprócz plażowania nad Jeziorem Rudnickim Boscy podczas wakacji w Grudziądzu zwiedzą miasto, odkrywać będą okoliczne atrakcje i odwiedzą położony w pobliskim Rulewie park linowy. Choć początkowo pomysł wyjazdu na wakacje z wujostwem nie będzie wydawał się chłopakom interesujący, wrócą do domu pełni niezapomnianych wrażeń.

Odcinek "rodzinki.pl" zatytułowany "Wakacje w Grudziądzu" TVP2 wyemituje już dziś o godzinie 20.45.

Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje